Свеж
Поли Поплин Цврста Ткаенина РОЗОВА 120 Широк Продаден од дворот

Поли Поплин Цврста Ткаенина РОЗОВА 120 Широк Продаден од дворот

Присуството: Во магацинот
DEN 54.72

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина. Таа има 120" широк на ширина. Совршен за завеси и покривки за маса. Дајте му шут и размислете за кутијата, можете дури и да ја користите оваа ткаенина во тапацир и многу повеќе! Поли Поплин Цврста Ткаенина РОЗОВА / 120" Широка / Продадена покрај дворот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Вежба За Семе, Ц1730 Вежба За Семе Измислена, Ц1701, Од Јетро Тул (16741741) Линија Гравирање Печатење на постер о�

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Летен Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Џебови Ромпер Слободен Вграден во шо�

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи Материјал : П

Сезона : Сите, Божиќ Пол : Жени Стил : Секојдневно / Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст...

Женски Танкини Голем Сет За Бикини Дигитален Принт Суспендер Плажа Сплит Костим За Капење Специфики Ка�

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола Голе

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Земете пар од Овие Педорт Флекс Карго панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат Изград

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Scroll