Свеж
Отворено Глечер Нерѓосувачки Камп Кригла-оз. Сино Бело

Отворено Глечер Нерѓосувачки Камп Кригла-оз. Сино Бело

Присуството: Во магацинот
DEN 269.12

Кога се дружите околу камперскиот оган со пријателите, потребна ви е едноставна, издржлива чаша за да го држите омилениот пијалок при рака. Дизајнот изолиран со двоен ѕид држи топло или ладно додека капакот На Голтка гарантира дека нема да истурите капка. Неговиот класичен и елегантен стил нуди 15 мл. капацитет. Издржлив нерѓосувачки челик 304, 18/8 за цел живот сигурна употреба. Изолацијата со двоен ѕид помага да го одржите вашиот пијалок топол и заштитен додека сте во движење. Елегантниот капак за вклопување во печатот гарантира дека нема да истурите капка од вашиот омилен пијалок. Заварена рачка за безбеден зафат. 15 капацитет на течна унца.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина Таа има 120" широк н

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Оваа" Шармантна куќа ЗА Чамци III " wallидна Уметност Во Рамка На Фарма е отпечатена со користење на најквал�

Scroll