Свеж
Впечатоци 600-Конец Грофот Тенсел Мешавина Брчки Отпорни Прекривка Сет

Впечатоци 600-Конец Грофот Тенсел Мешавина Брчки Отпорни Прекривка Сет

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Чувствувајте се како да спиете на облак Со Цврстиот Сет На Навлаки За Јорган Со Мешавина Од Тенсел. Стручно изработен од квалитетна мешавина од 55% Тенсел и 45% Полиестер, овој комплет има ултра мек број од 600 конци и јасно, скриено затворање на копчињата на капакот на јорганот. Еколошката ткаенина е лесна, дише, свиленкасто-мека, отпорна на брчки и ја апсорбира влагата 50% повеќе од Памукот, што ја прави антибактериска и одлична опција за чувствителна кожа. Изберете од разни цврсти бои кои имаат суптилен сјај од нивното сатенско ткаење за крајна мекост и издржливост. Создадете пријатно повлекување во вашиот модерен, преоден или еклектичен дом со додавање на соодветни чаршафи или навлаки за перници, продадени одделно. Грижа : оваа ткаенина е еднослојна, отпорна на брчки и се суши многу брзо. Машина За Перење. Ве молиме следете ги упатствата на етикетата за нега со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Целосно / Кралица : Навлака За Јорган : 90 инчи широк х 92 инчи долги Шамови За Перници : 20 инчи широк х 26 инчи долг Крал/Калифорниски Крал : Навлака За Јорган : 106 инчи широк х 92 инчи Долги Шамови За Перници : 20 инчи широк х 36 инчи Долг Вклучен : Еден (1) Навлака За Јорган и Два (2) Шеми за Перници. Материјал : 55 % Тенсел и 45% Полиестер. Број На Нишки : 600. Модел : Цврст. Стил : Модерен, Модерен И Современ Од Средината На Векот. Бои : Сина, Сива Слонова Коска, Розова, Мудрец, Бела.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола Голе

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска Тие се идеа�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Оваа" Шармантна куќа ЗА Чамци III " wallидна Уметност Во Рамка На Фарма е отпечатена со користење на најквал�

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Лесна ултра мазна радијална гума за возење дизајнирана за денешните поголеми потреби ЗА АТВ / ХИВ Ве мол

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Женски Резервоари Обични Цврсти Повеќебојни Завиткани Завиткани Врвови Без Ракави За Жени 2023 Големина

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Scroll