Свеж
Декмод Браун Метал Лист Ѕид Декор

Декмод Браун Метал Лист Ѕид Декор

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Декмод Браун Метал Лист Ѕид Декор е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Максимизирајте го вашиот ѕиден простор за да создадете длабочина и рамнотежа со овој уникатно дизајниран ѕиден Декор. Оваа ставка бродови во 1 картон. Може да се закачи хоризонтално користејќи ги клучалките на грбот; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е еден кафеава боја ѕид скулптури. Традиционален стил. Дизајниран со суштината на безвременската софистицираност, каде што богатите текстури од стариот свет и топлите нијанси се здружуваат за префинет класичен вкус на недооценен луксуз. Ѕидниот декор е изработен од цврста метална конструкција за робусна конструкција. Лозовиот ѕиден декор нагласува силно потресена зелена и ' рѓа завршница за тој рустикален ефект. Се одликува со илузиона слика на танцување лисја во текстура рустикален кафеав и син финиш. Ѕидниот декор е со димензии 11 L x 1w x 61 H инчи и тежи 2,0 фунти. Хоризонталниот дисплеј остава гранка во облик на цврста шема. Избришете ја со сува крпа. Металот е формиран и заварен за да создаде шема на лист и гранка. Традиционален стил. Декмод Браун Метал Лист Ѕид Декор прави совршен додаток на секој дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Наизменични матирани и јасни стаклени капки се комбинираат Во утринскиот мраз, нудејќи ажурирана интер

Основни информации за престилка во градината : Материјал : Силно платно од 900д оксфорд, меко, дишете слоб�

Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Дополнителни Ка�

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Ние Нудиме 1 до 1 Онлајн Услуги Најстрога Контрола На Квалитетот �

Модни Жени Обични Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Панталони Карактеристики : На з

Подигнете Го Секојдневието Со Епски Звук Уличните Пупки На Урбанкс Про Комбинираат Кристално Јасен Ква

Машки Прекугранични Чевли За Одмор На Плажа И Сандали Во Летни Машки сандали 42 опис : ...

● Карактеристика : Лесен, фитил за влага, мек на кожата, ве одржува ладни и удобни орл канцеларија жените

Овој Тренд Меѓународен Ворнер 100 годишнинатаСкубиДоо Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разноб

Дали вашата ќерка и сопруг се неразделни? Тато Ќерка Тим Родител Дете Тупаница Судрат Долг Ракав Ползав�

Ксу, Меи 18х15 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловНепроспиени под Хороскопскиот Г

Визија Студио претставува прекрасен 20х24 Црно Модерно Дрво Врамени Ѕид уметност парче, насловен " Пеперу

Ја Сакам Мојата Јаја До Месечината и Назад Бебе Боди Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одлич

Се чувствуваат како вистински научник со овој дома кристално растечки комплет лабораторија! Откритиет�

Овие Трендови Меѓународни Марвел Чувари На Галакси Том 3 Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок ква�

Scroll