Свеж
Урбани Улични Пупки Про Блутут Слушалки За алкател Вистинска Безжична, Изолација На Бучава, Куќиште За Полнење, Квалитетен Звук , Отпорен На Вода-Мраз Бело

Урбани Улични Пупки Про Блутут Слушалки За алкател Вистинска Безжична, Изолација На Бучава, Куќиште За Полнење, Квалитетен Звук

Присуството: Во магацинот
DEN 1904.00

Подигнете Го Секојдневието Со Епски Звук. Уличните Пупки На Урбанкс Про Комбинираат Кристално Јасен Квалитет На Звукот Со Невидена Контрола, Што Го Прави Без Напор Да Се Подигнат Секојдневните Моменти. Уличните Пупки На Урбанкс Про Користат Интелигентна Изолација на Бучава за Да Избегаат Во Вашата Музика Во Моментот, Дури И во Бучна Толпа. Затворете Го Растојанието Со Кристално Јасни Повици, Така Што Секогаш Се Чувствувате Како Да Сте Во Иста Просторија. И Водата Нема да Ви Го Уништи Тренингот Бидејќи Отпорните Улични Пупки На Урбанкс Про Го Одржуваатatамот Дури и Со Пот. Автоматски Спарете Ги Уличните Пупки На Урбанкс Про И Пронајдете Уште Повеќе Начини Да Направите Обични Извонредни. Интелигентно Активно Поништување На Бучавата : Бегство И Прилагодување На Сопствениот Момент На Зен-Сето Тоа Со Една Чешма; Одговорете На Повиците И Веднаш Преминете На Разговор Со Откривање Глас И Пуштете Ги Звуците Што Се Најважни Со 4 Нивоа На Околината Висококвалитетен Звук : Преживејте Ги Спомените Од Секојatам На Вашата Омилена Песна Со Вуфер Од 11 Мм И Високотонец Од 6,5 Мм Вграден Во Секој Пупка За Уво. Кристално Јасни Повици : Без Разлика Каде Сте, Останете Поврзани Без Разлика Дали Ја Поседувате Таа Виртуелна Средба Или Се Фаќате Со Пријател; Нашиот Нов Дизајн Ја Намалува Бучавата Во Позадина, Така Што Вашиот Глас Доаѓа Преку Гласно И Јасно. Долготрајно Траење На Батеријата : Земете Го Сокот Што Треба Да Го Заглавите Со Часови; Вклучена Е Кутија За Безжично Полнење,. Компатибилен Со Сите Оперативни Системи Ад. Андроид, Ios, Mac Os И Windows.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Супер симпатична, ултра удобна! Овие маички со трескави ракави од чудо од Wonder Nation се нејзина една стоппр�

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Damask Monogram Duvet Cover, црна и златна : убава уметн�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Прикачете го овој позитивен Reaper на вашата сопствена машина за магла за да направите ефект на прогонувач

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Обучувачот на фудбалски нозе во Умбро е специјално направен за да им помогне на играчите на какво било н

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Мултидирекционалната работна светлина на хипер тешка 3000 лумен нуди долготрајно, зависно LED светло...

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Scroll