Свеж
Samsung Galaxy Book Pro, 16 3K, Intel Core i7-1360P, Intel Iris Xe Графика, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB SSD, Беж, Windows Home, NP960XFG-KA1US

Samsung Galaxy Book Pro, 16 3K, Intel Core i7-1360P, Intel Iris Xe Графика, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB SSD, Беж, Windows Home, NP960XFG-KA1US

Присуството: Во магацинот
DEN 13119.84

Клучни карактеристики Кариера-Забрзување На Брзината Стривери и просперитетна, ова е КОМПЈУТЕР за вас. Остварете ги вашите амбиции со моќен процесор тоа е најновиот дизајн На Интел - идеален за брз начин на живот. Екран како што никогаш не сте виделе, Видете ги вашите амбиции како оживуваат на екранот што го прикажува богатото наследство на квалитет што го очекувавте од екраните На Галакси. Доживејте јасност што ја намалува вилицата на неверојатен 3К амолед дисплеј, достапен во две големини (14 и 16). Погледнете повеќе од вашата содржина со суперширок сооднос 16 : 10, најголем досега За Галаксија.1 Без разлика дали балансирате табеларни пресметки, градите буџет или стриминг шоу после работа, сѐ ви скока на лудо-голем екран. Нашата најнапредна безбедност На Галакси Книгата што ви е достапна, Не е само лаптоп - тоа е пренослива канцеларија и клучен дел од вашиот брз начин на живот. Работете самоуверено од која било локација со нашата најнапредна достапна безбедност На Галакси Книгата. Плус, читачот за отпечатоци ви дава безбеден и лесен пристап до вашиот лаптоп додека ги чувате несаканите корисници. Командувајте ја просторијата од каде било секогаш ќе изгледате како професионалец со јасни, јасни видео повици, благодарение на целосната HD веб камера што снима со неверојатна резолуција. Плус, овој КОМПЈУТЕР има се што ви треба за висококвалитетни разговори-вклучително и микрофон достоен за студио што го прави вашиот глас да звучи супер - јасен и звучници квад АКГ за врвно аудио искуство. Префинет стил. Спремен за одење. Оди напред, живејте го тој брз живот-Галакси Книга3 Про нема да ве забави. Одликувајќи се со тенок, лесен дизајн што е направен за да се движи со вас, овој моќен КОМПЈУТЕР е секогаш подготвен да ви помогне да ги следите вашите амбиции. Моќ за напојување Преку вклучете ја метежот цел ден со моќна батерија што ве држи во движење со часови и часови. Дизајниран за само-стартери и добитници, ова долготрајно полнење може да биде во чекор со вредните рани птици кои се удвојуваат како ноќни бувови. Спакувани со пристаништа без разлика како го поседувате вашиот ден, секогаш ќе изгледате како професионалец со широк спектар на пристаништа за секоја можност за поврзување. Нема потреба да влечете околу незгоден адаптер. Од ГРОМ 4 ДО USB-C до слот за micro SD, портите што ви се потребни се вградени веднаш надвор од кутијата. Поврзете се со поголем екран или пристапете до вашата библиотека за игри од надворешен уред за складирање. Овие пристаништа сте опфатени. Неверојатно складирање. Проширување, исто така. Табеларни пресметки. Пдф. Работни презентации. Ви треба многу складирање за големи датотеки кога притискате да го дадете најдоброто од себе. Ќе имате многу простор за чување на датотеките што ви се потребни со до 1 ТБ вградено складирање. Треба малку повеќе простор? Додадете до 2 TB складирање што може да се прошири преку microsd картичка. Intel Core i7 2.20 ghz процесор обезбедува молскавична брзина и врвни перформанси за најтешките задачи и игри. Со 16 МК меморија, работи колку што сакате програми без губење на извршувањето. 16 " дисплеј со резолуција 2880 х 1800 прикажува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. 1 тб вкупен КАПАЦИТЕТ НА ССД за пространо складирање со многу побрза брзина на пренос на податоци од стандардните хард дискови. Времето на траење на батеријата од 19 Часа ви помага да останете непожелни и да работите подолго без престан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

100% Вискоза, Мека И Течна Совршена За Партијата Луау И Тематската Забава На Хаваи Нивоа Збрчкано Здолниш�

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еднобоен Еластичен Завој На Половината Украсени Широки Панталони Со Пра

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица...

Големина : 16х16 инчи, 18х18 инчи, 20х20инч.Стилски и Уникатен Дизајн за Декорација На Домот.Двојни Страни Печа

Женски Преголеми Дуксери СО Патент ДУКСЕРИ Y2 K Облека Симпатична Тинејџерка Fall Секојдневни Јакни Со Врв

Женски Обични Шупливи Странични Врвки Од Кожа Ткаени Грб Римски Сандали Со Ниска Потпетица Забелешка : �

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливање Шорцеви Фу�

Женски Резервоари Обични Цврсти Повеќебојни Завиткани Завиткани Врвови Без Ракави За Жени 2023 Големина

Опис : Чистота : Сребрен Дијаметар : 38,7 мм; Дебелина : 2,84 Ммметална Содржина : 1 Озсток Фотографија; Сликат�

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Вежба За Семе, Ц1730 Вежба За Семе Измислена, Ц1701, Од Јетро Тул (16741741) Линија Гравирање Печатење на постер о�

Сезона : Сите, Божиќ Пол : Жени Стил : Секојдневно / Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст...

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Здравјето не дува директно на телото и не му наштети на телото ● Дигитален дисплеј за Напојување q диги�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

1.Карактеристики : Џебни Панталони, Секојдневен, Цврст Панталон, Копче.2.Материјал : Полиестер.Изработени

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Scroll