Свеж
Купер Осветлување 2-Светло Надворешно Рефлектор

Купер Осветлување 2-Светло Надворешно Рефлектор

Присуството: Во магацинот
DEN 399.84

Карактеристикасип - Близнак Поплава Светлина.Водоотпорен И Отпорен На Корозија.За Апликации За Монтирање На Ѕид Или Стреа.Претходно Собрани И Претходно Жични За Лесна Инсталација.Користи Сијалица Тип Пар 38 Блескаво.Напон-120/130v.150w Максимум, Не Се Вклучени.Боја-Бела.Материјал-Пластика.Димензија-4,5 х 4,5 х 5,1 инчи.Тежина на предметот-0,8 килограми.- ШКУ : ТРВАЛ10734 Издржлив пластичен материјал, добро се држи против лошите временски услови. Лесна инсталација со разноврсна монтажа. Прилагодлива глава на светилка, директен излез на светлина кон безбедносните потреби. Водоотпорна и отпорна на корозија конструкција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ЗА TREBLAB Z2 BLUETOOTH СЛУШАЛКИ : СПАРЕТЕ ЛЕСНО, СТАБИЛНА ВРСКА : Усвојување напредна Технологија Bluetooth, овие без�

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Стандарден Електромагнет За Контрола НА ВЕНТИЛОТ ЗА ПАЛЕЊЕ Egr : VS132 Стандардни Моторни Производи НАСПРО�

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Подгответе се за денот со стил со овој елегантен, дрвен комплет за суета Комплетно со огледало, биро за с

Ракав За Тетратка со врвен Квалитет Со Стилски Допир Ракавот За Тетратка Во Менхетен Сиетл 15.6 " е стилск�

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

Клучни карактеристики КариераЗабрзување На Брзината Стривери и просперитетна, ова е КОМПЈУТЕР за вас...

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните

Наизменични матирани и јасни стаклени капки се комбинираат Во утринскиот мраз, нудејќи ажурирана интер

Карактеристики 3w Ledscombo Точка И Моделот На Осветлување на поплавите Црна, Екструдирана Алуминиумска Шас�

ТЕМПО ЕДВАРДС 9906 тундра / 9398 Т100 6 FT 2 IN ЏЕК ЗАЈАК Темпо Едвардс Jack Rabbit 9906 Tundra 6 ' 2 " SB JRT1714 Тонско Покритие вре

ШАРМАНТНАТА ПРИВЛЕЧНОСТ НА СТАЈЛИНГОТ НА ВИКЕНДИЦАТА ЈА ИСПОЛНУВА ТРЕНДОВСКАТА ЗАВРШНИЦА ВО НАШИОТ ДН

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Овој медиум, кога ќе се измеша со маслена боја, ќе го забрза сушењето на маслените бои и ќе ја зацврсти ва

Спортист Црн Прав Палто Решетка Стража (403685) од Вестин Материјал : Благ Челик Чуварот На Решетката На Спо

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки Челикот ја задоволува побарувачката за урбан, индустри

Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Дополнителни Карактеристи�

Мека и пријатна, Удобноста На Ханес Мекото еко Паметно џогер потење ќе ја одржува тотално удобна во теко

Scroll