Свеж
Откритие #Mindblown 25-Парче Лабораторија Кристално Растечки Комплет, Вклучува Мувла форми & Led Светло Дисплеј Штанд

Откритие Mindblown 25-Парче Лабораторија Кристално Растечки Комплет, Вклучува Мувла форми & Led Светло Дисплеј Штанд

Присуството: Во магацинот
DEN 239.52

Се чувствуваат како вистински научник со овој дома кристално растечки комплет лабораторија! Откритието #Mindblown Кристално Растечки Комплет доаѓа со се што ви треба за да започнете " само додадете вода! Наскоро ќе растете уникатни геолошки формации токму во вашиот дом. Со растворот спајки и разновидните форми и бои на мувла, можете да создадете широк асортиман на видови кристали во која било боја што можете да ја замислите! Калапи во форми на ѕвезди, молњи, полумесечини и кругови и бои во црвена, сина и жолта боја ви овозможуваат навистина да ги прилагодите вашите уникатни експерименти. Вклучените штандови за прикажување ви овозможуваат гордо да ги покажете своите уникатни креации насекаде во домот! Еден држач вклучува ВГРАДЕНА LED светлина што го осветлува вашиот кристал одоздола, создавајќи блескав осветлен ефект. Одгледувајте свои кристали дома. Користете калапи за облик за ѕвезди и полумесечини. Измешајте и совпаѓајте бои за да создадете бои по ваш избор. Вклучени LED штандови ви дозволуваат да ги прикажете вашите креации. Гледајте како кристалите растат и се развиваат во текот на 2 недели. Матични научно-базирани учење. Модел : 1010325.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат...

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Scroll