Свеж
Бакуган Ултра, Дијамант Хидорозни, Колекционерски Акција Фигура И Тргување Картичка, За Возрасти И Нагоре

Бакуган Ултра, Дијамант Хидорозни, Колекционерски Акција Фигура И Тргување Картичка, За Возрасти И Нагоре

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Однесете ја вашата игра на следното ниво со Бакуган Ултра! Имате моќ да ги натерате овие жестоки суштества да извршат епска трансформација! Превртете ги преку металните Бакукори (вклучени) и ТИЕ ЌЕ СКОКНАТ ОТВОРЕНИ, менувајќи се од Бакубал во Бакуган! Стоејќи на висина од 3 инчи, Вашиот Бакуган има прекрасни детали што ги оживуваат. Подготвен за тепачка? Внесете Ја Борбената Арена со вашето мега-моќно суштество и користете ја картичката карактер и способност, оптимизирана за Вашиот Бакуган (вклучена), за да го победите противникот. Додадете до 100 Бакуган Ултра во вашата колекција и создадете армија од прекрасни воини – потоа одете во уште повеќе битки со вашите пријатели! Се тркалаат во акција Со Бакуган Ултра! 3-2-1, БАКУГАН ТЕПАЧКА! ТРАНСФОРМАЦИЈА : Ослободете ја моќта На Бакуган Ултра и нејзиниот неверојатен СКОК ОТВОРЕН баку-Акција трансформација. Соберете Бакукори и откријте ја нивната скриена моќ. Како се тркалаш?. Битка : Соочете се со вашите пријатели во Светот на Битката Планета! Само еден може да победи. Време Е За Бакуганска Тепачка!. СОБЕРИ : со 100 + моќни ликови за собирање Во сезона 1, колку Бакуган ќе додадете во вашата колекција?. Бакуган тепачка е за деца на возраст од 6 и повеќе години. Се тркалаат во баку-акција со свој Бакуган колекционерска фигура!. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична...

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3"...

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Летен Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Џебови Ромпер Слободен Вграден во шо�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Scroll