Свеж
Сиетл Лаптоп Ракав 15.6

Сиетл Лаптоп Ракав 15.6

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Ракав За Тетратка со врвен Квалитет Со Стилски Допир Ракавот За Тетратка Во Менхетен Сиетл 15.6 " е стилски придружник за патување до вашиот ултрабук, лаптоп или macbook®. Неговата екстра мека внатрешност и водоотпорна, издржлива надворешност нудат врвна заштита за вашиот уред од временски услови, излевања, испакнатини и гребнатини. Дополнителниот преден џеб со патент има многу простор за мали предмети како што се полначи или слушалки. Удобната рачка го прави транспортот на уредот полесен и побезбеден. Неговиот компактен дизајн може лесно да се складира во џебовите на седиштата или надземните канти. Топ-вчитување, поместена, екстра-мека ракав со 2 патенти одговара на повеќето уреди до 15.6 во. Водоотпорен, издржлив надворешен материјал штити од временски услови, истурање и абење. Преден џеб со патент за складирање полначи, слушалки, кабли и други ситници. Практична рачка за лесен и безбеден транспорт. Тенок, лесен дизајн за употреба како самостоен случај или во носење и ранци. Модерен, стилски изглед со елегантен допир. Идеален за повеќето лаптопи, ултрабуки, Макбуки и многу повеќе. Големина на воздушно патување за чување во џебови за седишта или надземни канти. 3-годишна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Подобрете ги огласните табли, истакнете ги дисплеите и уметничките дела со рамка со класичната црна кон

Овие карбуратори кои се наменети за употреба со суперполначи и имаат единствена способност што им овоз�

Карактеристики 3w Ledscombo Точка И Моделот На Осветлување на поплавите Црна, Екструдирана Алуминиумска Шас�

Загрејте се во елегантен атлетски стил со Оваа Женска Голф Кошула со Долги Ракави од Бен Хоган Дизајнир�

Стандарден Електромагнет За Контрола НА ВЕНТИЛОТ ЗА ПАЛЕЊЕ Egr : VS132 Стандардни Моторни Производи НАСПРО�

ТЕМПО ЕДВАРДС 9906 тундра / 9398 Т100 6 FT 2 IN ЏЕК ЗАЈАК Темпо Едвардс Jack Rabbit 9906 Tundra 6 ' 2 " SB JRT1714 Тонско Покритие вре

Пролетта секогаш зуи од возбуда Ажурирајте ја вашата кујна или бања со послужавник За Пчели...

Дизајниран имајќи ја предвид вашата следна голема авантура, Машката Пантолона Од Руно Од Бонобо е напра

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Осветлете го вашиот дом или надворешен простор со нашата Земја ЛИ ТЕКСАС 94025 Стол За Надворешна Поли Смо

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро О�

Scroll