Свеж
Бен Хоган Женски Перформанси Заштита Од Сонце Врв Со Долги Ракави

Бен Хоган Женски Перформанси Заштита Од Сонце Врв Со Долги Ракави

Присуството: Во магацинот
DEN 319.84

Загрејте се во елегантен атлетски стил со Оваа Женска Голф Кошула со Долги Ракави од Бен Хоган. Дизајнирана да ве одржува подготвени за сите временски услови, оваа кошула е изработена во мека, лесна единечна плетена ткаенина со многу истегнување за удобно и флексибилно вклопување. Најдобар дел : заштита од сонце за да ви помогне да ја заштитите кожата од УВ зраци. Материјал : 90% Полиестер/10% Еластан. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. . Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Активно вклопување. Деколте : Потсмеваат вратот. Затворање : стил на Пуловер со затворање на четвртина патент. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : отстранувањето На Влагата помага да бидете ладни и суви; вентилирана ткаенина; ЗАШТИТА ОД 50 UPF; мрежестите панели под ракавите овозможуваат зголемен проток на воздух за да ви помогне да бидете ладни и суви. Женски Долг Ракав Перформанси Врвот Од Бен Хоган.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Проширете ја својата секојдневна гардероба со мултипак панталони со џогер од Wonder Nation Еластичната полов

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3" Големината н�

ОС домашен и канцелариски модел PETXBS Industrial Vintage цевки странични странични табели ноќен штанд метал со об�

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот Од �

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Умен и ладно, ажурирајте ги вашите основи без поло, Поло со неочекувана јака за контраст Опремена со лас�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор...

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Scroll