Свеж
Пссе Едвардс Јаскекрабит 99-тундра 6 '2 Сб ЈРТ Тоно Корица одговара избери: 1995 - тојота Т ХСТРАКАБ СР5, ТОЈОТА Т100

Пссе Едвардс Јаскекрабит 99-тундра 6 '2 Сб ЈРТ Тоно Корица одговара избери: 1995 - тојота Т ХСТРАКАБ СР5, ТОЈОТА Т100

Присуството: Во магацинот
DEN 2280.80

ТЕМПО ЕДВАРДС 99-06 тундра/93-98 Т100 6 FT 2 IN ЏЕК ЗАЈАК Темпо Едвардс Jack Rabbit 99-06 Tundra 6 ' 2 " SB JRT1714 Тонско Покритие временски отпорни на џекрабит, Поместена Палуба Armor Tek е ламинирана на цврсти алуминиумски панели. Тој нуди цврстина и сигурност на металната обвивка, но со изглед и чувство на мека обвивка. Оригиналните Карактеристики На Зајакот : Ексклузивна, Тешка Пружина За Континуирано Затегнување (КТС) овозможува капакот да се отвори автоматски кога бравата е свртена и да се повлече во канистер на предниот дел од креветот на камионот. Покривните панели се лизгаат по црните странични шини обложени со прав. Вградениот ремен за влечење ја вклучува бравата во интервали од 12 инчи на модели со кратки и долги кревети. Напреден низок профил, независен систем за рачка за заклучување и заклучување. Дизајн без вежба, стегач (во повеќето апликации) за брза инсталација без вежба. Рачката со целосна должина и заптивката над задната врата го подобруваат дизајнот на капакот. Се вклопува во текот 5 тркало приколка куки. Одговара Изберете : 1995-1997 ТОЈОТА Т100 XTRACAB СР5 1998 ТОЈОТА Т100 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат Основана со

Овие екстремно лесни лажици произведуваат заводливо нишање на кое рибите не можат да одолеат Тие се ефи

Одговара на следниве возила : Fitnote : Горна, HeaterlexRX400h2006 База 3.3l2007 База 3.3l2008 База 3.3 LToyota Highlander2006 (подмодел : Х

Важен совет за перење се појавува На Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Измијте Ги Темните Во Ла�

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Дополнителни Карактеристи�

Издувни Цевки Адаптери Супер Конкуренција ЈСвиткајте Цевки Супер Конкуренција Ј Свиткајте Цевка; Голе

ШАРМАНТНАТА ПРИВЛЕЧНОСТ НА СТАЈЛИНГОТ НА ВИКЕНДИЦАТА ЈА ИСПОЛНУВА ТРЕНДОВСКАТА ЗАВРШНИЦА ВО НАШИОТ ДН

Овие карбуратори кои се наменети за употреба со суперполначи и имаат единствена способност што им овоз�

Држачи за монтирање за Action Trac компатибилни само со специфични апликации за табла за трчање actiontrac...

А / Ц Испарувач Јадро А / Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 20132019 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 Л 20142019 ИНФИНИ

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро О�

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

Стандарден Електромагнет За Контрола НА ВЕНТИЛОТ ЗА ПАЛЕЊЕ Egr : VS132 Стандардни Моторни Производи НАСПРО�

Пролетта секогаш зуи од возбуда Ажурирајте ја вашата кујна или бања со послужавник За Пчели Овој керами

Завршете го вашиот сет со Мега Блоковите Повик На Должност Брутус Микро Фигура Оваа високо детална број

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Scroll