Свеж
Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Се Вклопува изберете: 1990-ЛЕКСУС ЛС

Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Се Вклопува изберете: 1990-ЛЕКСУС ЛС

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување. За патнички автомобили и лесни камиони. Општите упатства се преполни со секое склопување. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени средни и тешки апликации за камиони.Доаѓа во комплет со фабрички инсталирани, претходно свиткани крајни фитинзи со цинк-дихромат, загради, приклучоци за сензори, обвивка, чаури и громови.Ги надминува барањата за изведба На SAE J2050.Гејтс-Управувано Од Можноста За Склопување На Цревото За Притисок На Серво Воланот Изберете : 1990-1997 ЛЕКСУС лс 8 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Scroll