Свеж
Штипки За Поддршка на полица,Штипки За Држачи за Полица Со Дупка, Никелирани Клипови Во Форма На Буквата Л За Кујна И Полица За Книги Кабинет За Мебел За Плакарот По?

Штипки За Поддршка на полица,Штипки За Држачи за Полица Со Дупка, Никелирани Клипови Во Форма На Буквата Л За Кујна И Полица

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Опис на производот . Спецификација : Материјал : никелиран добар квалитет дијаметар на држачот во форма на челик : 6,35 мм/ 0,25 инчи во облик на заградата должина на иглата : 8 мм/ 0,3 инчи во облик на заградата должина на одмор на полицата : 19мм/ 0,74 инчи-ширина на заградата : 13мм/0,51 инчи боја : Сребрено Важно : Од 28.2021 ЈУНИ,Полицата Е надградена,што го прави во дупка постабилна,поефикасно погодна за 1/4 инчи(6,35 мм) пински дупка.Полица иглички одговара на сите кабинети со 1/4 инчен дупки.Должина на штипки на полицата 8мм/0,3 инчи, проверете дали дебелината на кабинетот нема да биде помала од неа.Карактеристика : * Добар квалитет на полиран никел, површината е мазна без бруси, нема лесно да ' рѓосува и оксидира* овие иглички за поддршка на полиците совршено се вклопуваат за 1/4 инчни дупки на полиците на плакарот* Многу лесно се инсталираат рачно, може да се користат за кабинет, полица за книги, витрина, мебел, гардероба, плакар, шкаф, библиотека, вклучен пакет за полици во оставата, чајната кујна : 40 држач во форма на х Л поддржува Предупредување : мали делови, држете се подалеку од деца и деца.Забелешка : за цврсто вклопување, вашата дупка треба да биде еднаква или малку помала од прикажаниот дијаметар (помала или еднаква на 1/4 инчи). ®Детали за големина Пиновите На Полицата одговараат на сите ормани со дупки од 1/4 Инчи.Овој сет вклучува 40 парчиња иглички за држачи за полици во форма На Буквата Л.Дијаметарот на држачот во форма на буквата л е 6,35 мм/ 0,25 инчи, должината на иглата е 8 мм/ 0,30 инчи, а одморот на полицата е 19 мм/ 0,74 инчи во должина, 13мм/ 0,5 инчи во ширина.(ВАЖНО : должина на игла на Полицата 8мм/0,32 инчи, проверете дали дебелината на кабинетот нема да биде помала од неа.) . ①Повеќе Безбедносен Дизајн"л" во облик на дизајн ја зафаќа страната на полицата, принудувајќи ги игличките да останат во дупките. Мала дупка овозможува користење на завртка за трајно обезбедување на полицата.Уникатниот дизајн го одржува иглата цврсто сместена во дупките на кабинетот, елиминирајќи ја можноста за кинење. ●Издржлив Материјал€челик со Добар квалитет и полиран никел, површината е мазна без бруси, нема лесно да ' рѓа и оксидира, Добар квалитет и издржлив за долг век на траење. ①Широки Апликации пиновите за Никел Полица од 6 мм лесно се инсталираат рачно,можете да ги користите за кабинет, полица за книги, витрина, мебел, гардероба, плакар, шкаф, библиотека, полици за оставата, чајната кујна, да ги задоволите вашите дневни потреби.(Забелешка : поддршка За кујнски полици, ве Молиме чувајте ги овие мали делови подалеку од детето.).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Создадете сопствен дизајнер лесен за употреба персонализиран печат за самомашка гума...

Овој пат и Тру плетениот врв е совршена мешавина на обична удобност и стил Мекото плетено плетено ткаен�

Dimmer на допир на допир на Westek A6043 CS 200 W 3ниво на допир обезбедува удобен начин за избор на вистинска количи�

Додадете малку новост на вашите вежби и поддржете го вашиот активен животен стил со врвот на мускулите �

Брзо и лесно одржувајте се топло и ги ублажувате болките и болките со оваа зачудувачка перница за врато�

Уметник : Карина okulasubject : City Scapestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова под

Уметник : Сју Шлабахсубјект : Флоралстајл : Француски Кантрипродукт Тип : Галерија обвиткано платно умет

Специфично за производи за производи : без автоматскосклопување на местото на откривање : без слепи точ�

GGBailey® Classic Car Mats мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од автомобилска згаснувањ�

Плус, нашите иновативни материјали се отпорни на гребење и се спротивставуваат на пожолтувањето од УВз�

Сложените детали со плоштад брада и рафинираните дрвени рачки позајмуваат стил на издржливост со овој �

Предниот дел од тексас на копчето за бонбони за правда за правда ќе биде здолниште на вашата мода на мод�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобно ноќно спиење со исклучително тенок сет за дишење �

Карактеристики : Обезбедува 8000 капацитет за ладење на BTU за соби до 250 350 квадратни плоштади од 350 години �

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција, од Шајна, пикпрофесија, врамени и монт�

Уживајте во сите придобивки од раб од оваа женска рабна чанта со раб на раката! Занишаниот раб му дава на

Арден селекции на отворено chaise перница додава елемент на релаксација и мода на вашиот отворен салон за �

Чувствувајте се убаво и самоуверено во овој спортски женски голф од Бен Хоган Омбре печатење со детали �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Замрзнати пиперони од надгробни плочи, замрзнати пица испорачуваат целосен вкус што го држи месар и крц

Bra College Minimizer Collection Collection Collection Collection е направен особено за поцелосни фигури за да се намали бистата до 1 1

Scroll