Свеж
Мелинг МПЕ-900БР-ГП Комплет За Замрзнување - Комплетен Мотор-Месинг Челик Пластика Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2000-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Мелинг МПЕ-900БР-ГП Комплет За Замрзнување - Комплетен Мотор-Месинг Челик Пластика Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,

Присуството: Во магацинот
DEN 160.00

Компатибилен СО GM® Ls-Серија Мотори. Овој производ не е создаден или продаден од gm®. Продаден Како Комплет.;Комплетите за проширување / замрзнување на приклучокот за мелење обезбедуваат ефикасен начин за снабдување на барањата за приклучок за да ја завршите обновата на моторот. Мелинг нуди удобно покривање во кеси за повеќето домашни и увозни апликации на моторот. Секој комплет содржи висококвалитетни приклучоци за проширување/замрзнување потребни за наведената апликација плус приклучоците за цевки потребни за завршување на работата. Комплетите за проширување/замрзнување на приклучокот за мелење се достапни со приклучоци за јакна од челична или месинг вода во зависност од употребата на моторот и преференциите на клиентите. Не трошете време барајќи точни приклучоци за проширување/замрзнување и приклучоци за цевки. Кога сте подготвени да го споите моторот, изберете комплет за приклучок за проширување / замрзнување од Мелење.; Ефикасен комплет за снабдување на сите барања за приклучок за да ја завршите изградбата на моторот. Комплетите доаѓаат со приклучоци за јакна од челична или месинг вода (во зависност од апликацијата на моторот). 12 гаранција месец производителот. Одговара Изберете : 1999-2013 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 Цил 5.3 Л 2000-2013 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 8 Цил 5.3 Л 2008-2013 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 5.3 Л 1999-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 8 Цил 5.3 Л 2000-2013 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 8 Цил 5.3 л 2002-2013 ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА 8 Цил 5.3 Л 2000,2002-2007,2009-2012,2014 ГМЦ јукон 8 Цил 5.3 Л 2010-2013 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 6.2 Л 2007-2013 КАДИЛАК ескалада 8 Цил 6.2 Л 2007,2011-2012 ГМЦ ЈУКОН ХЛ 8 Цил 6.2 Л 2004-2014 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 8 Цил 6 Л 2001-2005,2008-2010,2013 ГМЦ ЈУКОН ХЛ 8 Цил 5.3 Л 2004-2015 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС г2500 8 Цил 4.8 Л 2001-2007,2014 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 6 Л 2003-2005,2007 ХАМЕР Н2 8 Цил 6 Л 1997-2004 Шевролет КОРВЕТА 8 ЦИЛ 5,7 Л 2001 гмц денали 8 Цил 5,3 Л 2005-2007 ШЕВРОЛЕТ Корвета 8 Цил 6 Л 2014 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 ЦИЛ 6 Л 2003 Шевролет ЕКСПРЕС Г2500 8 ЦИЛ 6 Л 2002-2006 КАДИЛАК ЕСКАЛАД 8 ЦИЛ 6 Л 2008-2013 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 ЦИЛ 6.2 Л 2008,2013 ГМЦ ЈУКОН 8 ЦИЛ 6.2 Л 2006 Хамер Н2 СУТ 8 ЦИЛ 6 Л 2008-2009 ПОНТИЈАК Г8 8 ЦИЛ 6 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овие екстремно лесни лажици произведуваат заводливо нишање на кое рибите не можат да одолеат Тие се ефи

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

Аквеон Про Аквариум Грејачи се изградени за да испорача конзистентна топлина Секоја единица е направен

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро О�

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Дополнителни Ка�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Клучни карактеристики КариераЗабрзување На Брзината Стривери и просперитетна, ова е КОМПЈУТЕР за вас...

Koss KPH5 е пренослив стереофон кој Обезбедува целосен Звук на Koss Обезбедувајќи одлични звучни перформанси

Подгответе се за денот со стил со овој елегантен, дрвен комплет за суета Комплетно со огледало, биро за с

Шик кабинети монтирани на ѕид како овој прават вашата бања да се чувствува попространа и воздушна...

Овој цврст крај на шипката за вратоврска е изграден за максимална апсорпција и издржливост на оптовару�

Се чувствуваат како вистински научник со овој дома кристално растечки комплет лабораторија! Откритиет�

Децата многу ќе се забавуваат правејќи ги овие слонови од предиво Само соберете ги картонските форми и �

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните

Нагласете го изгледот на вашата омилена славина за бања со една дупка со оваа елегантна плоча на палуба�

Вентилите за контрола на јачината на звукот се специјално изградени за да ви обезбедат соодветна колич�

Декмод Браун Метал Лист Ѕид Декор е уникатен додаток на вашиот стилски дом Максимизирајте го вашиот ѕид

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

Овој медиум, кога ќе се измеша со маслена боја, ќе го забрза сушењето на маслените бои и ќе ја зацврсти ва

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

RACELINE ЧУДОВИШТЕ RT 17 X8, 5 ПРАЗНО 0 ET ЦРНА МАШИНСКИ ЛИЦЕ ТРКАЛО RACELINE ЧУДОВИШТЕ RT 17 X8, 5 ПРАЗНО 0 ET ЦРНА МАШИНСКИ

Северно Од Ханивел Примаир Плус саранекс Обложена хауба За Склопување На Тивек со лигавче со удобна пок

Scroll