Свеж
Снопови Вештачко Цвеќе Отворено Лажни Цвеќиња Фау Отпорни НА УВ Пластика Зеленило Грмушки Растенија За Закачување Градинарски Трем Прозорец Бо Пролетни Украси

Снопови Вештачко Цвеќе Отворено Лажни Цвеќиња Фау Отпорни НА УВ Пластика Зеленило Грмушки Растенија За Закачување Градинарски

Присуството: Во магацинот
DEN 265.44

Опис : . Вештачкиот цвет може да донесе свежо чувство во вашиот дом поради неговата реална и жива површина. Вештачкиот цвет не може лесно да се скрши поради неговата добра цврстина и цврста карактеристика. Изработен од пластика, тој е издржлив. Висината на вештачкото цвеќе е 35 см. Таа е погодна за дома, свадба, девојка, подарок и забава. . Име на ставка : надворешни вештачки растенија и цвеќиња,лажни растенија отпорни на ув,пролетни вештачки растенија за внатрешен декор, цвеќиња за декор на трпезариска маса.. Материјал : Пластика . Детали За Големината : . Боја : Бела, Фуксија,Црвена,Зелена Портокалова,Портокалова Црвена,Златно Жолта, Виолетова . Висина : 35см/14" (Прибл.) . Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. . Пакетот Вклучува : . 8 Х Вештачко Цвеќе . Топли Совети . 1. Вештачкото Цвеќе може да има некој мирис, можете да го ставите на проветрено место околу еден или два дена. . 2. Потребно е повремено перење за да изгледаат свежи и во врвна состојба во текот на целата година. . 3. Кога се испраќаат, секој букет се затвора со цел да се намали просторот. Клиентите можат да го прилагодат на најприродната состојба. . 4. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите ?●Надворешно Вештачко Цвеќе Рефус Q пакетот содржи 8 снопови лажни цвеќиња со 6 бои, вклучувајќи црвена, жолта,бела и виолетова,розова, фуксија. Секој пакет е Околу 14" Должина х 8,6 " Ширина кога се расплетува. ?●Реален Изглед+ Лажни грмушки од шимшир во густо зелено зеленило и цвеќиња во избрани бои обезбедуваат убавина на природата во вашиот живот. Бујните и светли цветови од шимшир изгледаат како вистински растенија, додавајќи излив на зелена боја и виталност во вашиот простор. ?Нема потреба да се грижите овие вештачки растенија се направени од еколошка пластика, нетоксични и безопасни. Не е потребно наводнување, оплодување и кастрење, а вештачките растенија никогаш нема да овенат или избледат. Тие се издржливи и можат да ја одржат вашата соба полна со живот долго време. ?①Отпорни На УВ-Овие пластични растенија додаваат материјали отпорни НА УВ за да бидат погодни за надворешни, вазни, тенџере, влезна врата, преден трем, тревник, двор, двор, патека, задна палуба, веранда, балкон, прозорец кутија, прозорци, градина или други надворешни украси. ?●Мултифункционална Декорација● Овие бујни и реални лажни растенија се совршени за проект за уредување. Погоден за дома, хотел, канцеларија, тераса, гостинска куќа, Божиќ, САМ цветен аранжман или други внатрешни и надворешни украси. Забележете дека долготрајното изложување на изгореното сонце може да предизвика мала промена на бојата и да го скрати работниот век на овие пластични цвеќиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливање Шорцеви Фу�

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

1.Пол : машки.2.Деколте : Со Качулка 3.Ткаенина : Руно 4.Должина На Ракавот : Долг Ракав Спецификации...

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дами : Клинови Сандали, Сандали На Платформа, Сандали За Фустани, Летни Санда�

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа тајландска мермерна кожа е

Стакло ремен фитинзи се однесуваат На ѕвезда тато слама чаша замена нелизгачки тока боја стакло слама 23

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Мажи Пасишта Крава Гроздобер Преголеми Долг Ракав Круг Вратот Плетени Пуловер Џемпер Карактеристики : 1

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Овој шаховски сет со големина на турнир доаѓа во комплет со шаховска табла, шахисти и патна платнена тор

Ла ЛИЛА Хавајски Обични Кошули Информации за големината Ве Молиме Да Ја Видите Сликата На Табелата Со Г

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Розов Кадифен Рајли Стол Од Мебелот Од Меридијан е совршен додато�

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Опис : Чистота : Сребрен Дијаметар : 38,7 мм; Дебелина : 2,84 Ммметална Содржина : 1 Озсток Фотографија; Сликат�

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Големина На фотографија : 8х10 Подготвен За врамување во која било рамка со стандардна големина Не Е Вклу�

Машка Маица Краток Ракав Колорадоменс Краток Ракав Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% паму

Ракав За Тетратка со врвен Квалитет Со Стилски Допир Ракавот За Тетратка Во Менхетен Сиетл 15.6 " е стилск�

Женски Танкини Голем Сет За Бикини Дигитален Принт Суспендер Плажа Сплит Костим За Капење Специфики Ка�

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еднобоен Еластичен Завој На Половината Украсени Широки Панталони Со Пра

Scroll