Свеж
Leesechin Жени Плус Големина Фустани Дозвола Дами Плус Големина Обичен Фустан Еднобоен V Вратот Долг Ракав Зимски Fall Основен Секојдневен Макси Долг Фустан Дневен Одмор

Leesechin Жени Плус Големина Фустани Дозвола Дами Плус Големина Обичен Фустан Еднобоен V Вратот Долг Ракав Зимски Fall Основен

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Женски Плус Големина Обичен Фустан Со Цврста Боја V Вратот Долг Ракав Зимски Пад Основен Секојдневен Макси Долг Фустан Фустан За Дневен Одмор Карактеристики : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина ,која е мека и удобна,но се предлага облеката да се пегла откако ќе ја добиете може да ги реши брчките предизвикани ОД процесот на транспортсоодветен СТИЛ : оваа облека е одлична за совпаѓање со високи потпетици,накит,ѓердани, обетки,чанти за рамо,спојки.Совршен избор за носење коктел, свечена забава, свадбен гостин, вечер, топка, матурска вечера,вечера и други свечени и полуформални прилики, а може да биде облечен и како дневен весник dress.It ќе направи да изгледате потенок и продолжени нозе.Многу стилски и модерен дизајн.Секоја Прилика : фустан за секојдневна секојдневна облека, свадба, семејна фото облека, забава, коктел, бизнис, патување, одмор, црква, танцување итн. Идеален избор и за подароци.Топли Совети : Поради преклопување и транспорт, дома носат костум можеби се очигледни брчки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши.Материјал : Полиестер,Тип На Спандекспатер : Цврста Должина на боја : долго миење ракави : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте ја етикетата : Да Главна Боја : Како Што Е Прикажана Сликата И модниот дизајн ве прават вас и вашето бебе попривлечни одлична за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за шоу божиќни подароци изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рацете ве молиме дозволете мала 1-3см Разлика Поради Рачно Мерење И Мала Варијација На Бојата За Различно поставување На Екранот,ви благодариме За разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден! ●Материјал : овој краток ракав, фустан без ракави за жени е изработен од мека, лесна, без брчки и течна полиестерска ткаенина. Тенки, но воопшто не гледаат како што е наредено. Удобно за носење во текот на целата година. }Детали : половината на фустанот е еластична, удобна за носење и совршено ја прегрнува вашата фигура. Отстранлив појас за половината може слободно да се додаде за поелегантен изглед. Фустанот има внатрешна обвивка, така што не се гледа. Се вклопуваат и разгоруваат линискиот раб добро одговара на сите облини бидејќи помага да се сокријат стомакот и колкот. €Натпревари : овој женски фустан лесно се комбинира со сандали, потпетици, чизми, патики, хеланки или ѓердан, обетки, капи во пролет, лето fall или зима за каузален, елегантен, ласкав и женствен изглед. ●Прилики : фустанот со Долги ракави е лесен за облекување нагоре и надолу за секоја пригода, како породилно, свадбен гостин, дипломирање, секојдневно, нега, забава, велигден, работа, канцеларија, годишнина, ноќ за состаноци,туш за бебиња, коктел, плажа, одмор и така натаму. Забелешка : пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини во описот на производот и изберете ја вашата големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дводелен Комплет за новороденчиња, Велигденска Зајачка Ромперка На Девојчето Ја Разбушави Лентата За К

Есенски Јакни За Жени Џебен Дуксер Со Патент Долг Ракав Палта Со Средна Должина Со Еднобојна Облека Со К

Маица За Преживеани Од Операција на коленото100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави и�

Комплет За Заптивки на задното Коленесто Вратило Компатибилен со 2015 2021 Чеви Тракс 1,4 Л 4Цилиндричен ВИН

Прекрасно Голема Сестра 80тите ретро стил Мало Маица Некои работи никогаш не излегуваат од мода, како да

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

Вашиот стил на работа и организација на документи ќе бидат добри како сос кога ќе изберете морнарица! Џе

Џиновската Азбука е привлечен и креативен магнетски ресурс кој е совршен за учење на децата за препозна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Останете ладни и удобни под сонцето со оваа стилска И практична Бејзбол Капа Направено од висококвалит�

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Ние Нудиме 1 до 1 Онлајн Услуги Најстрога Контрола На Квалитетот �

Женски Панталони Мода Лабава Еднобојна Памучна Постелнина Висок Струк Копче Широка Нога Секојдневни П�

Донесете одлично, сигурно седење во која било модерна трпезарија, чекална или канцеларија со овој бел п�

Жени Секојдневен Моден Пуловер Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : О�

Машки Кошули Фиторон Лежерни Поло Маици Со Долги Ракави, За Пролетна Есенска Црна Боја Добредојдовте в�

Ѕид Таписерија, Дома Цветни Печати Виси Слика Декоративни Алатки Опис : Висококвалитетен материјал, отп

Scroll