Свеж
Аквеон Прилагодлив ПРО Аквариум Грејач До Галони, Вати

Аквеон Прилагодлив ПРО Аквариум Грејач До Галони, Вати

Присуството: Во магацинот
DEN 1599.84

Аквеон Про Аквариум Грејачи се изградени за да испорача конзистентна топлина. Секоја единица е направена со издржливо термичко пластично куќиште отпорно на кршење и опремено со електронски термостат. Термостатот има безбедносна карактеристика за автоматско исклучување, кога горниот дел од грејачот ќе се навали под дното на грејачот, тој ќе се исклучи. Дополнителните карактеристики вклучуваат прилагодливи поставки за топлина и ИНДИКАТОР ЗА ГРЕЕЊЕ НА ЛЕР што осветлува при активно загревање. Вшмукувачките чаши ја прават хоризонталната или вертикалната инсталација брза и лесна. Про Грејачите се целосно потопни и направени за употреба во слатководни и морски аквариуми. Достапно во пет големини за сместување на различни големини на аквариум.Производите на аквеон нудат широк спектар на предмети за да можете да изградите и одржувате здрава водна средина. Сите најважни работи од резервоари за риби, филтри, осветлување, храна, грижа и други материјали што му се потребни на вашето домашно милениче риба. Ви олеснуваме да го добиете вашиот прв аквариум и да растете во хоби додека станувате повеќе експерт за риби со секој чекор што го правите и секоја нова работа што ќе ја научите. За оние искусни хобисти, ние сме посветени на иновации во аквариумски производи, така што продолжуваме да нудиме производи што ве возбудуваат. Со брендот Аквеон, сето тоа е за рибите. Прилагодлива поставка за топлина од 68 до 88°F, Електронски Термостат точен на + / - 1°. Отпорен на кршење и речиси неуништлив. Целосно потопно; Автоматско Исклучување кога се прегрева, се ресетира кога ќе се олади. ЛЕД светлината е црвена кога активно се загрева. За свежи и морски аквариуми. Вклучува вшмукување чаши за инсталација и поставување. Се препорачува за аквариуми до 40 Литри.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат...

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки Челикот ја задоволува побарувачката за урбан, индустри

Уметник : Џузепе Торесубјект : Пејзаж : Природен Модерен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткана В�

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

Овој висококвалитетен функционален модел на рамениот зглоб со природна големина на десниот зглоб со ли

Ракав За Тетратка со врвен Квалитет Со Стилски Допир Ракавот За Тетратка Во Менхетен Сиетл 15.6 " е стилск�

Завршете го вашиот сет со Мега Блоковите Повик На Должност Брутус Микро Фигура Оваа високо детална број

Пролетта секогаш зуи од возбуда Ажурирајте ја вашата кујна или бања со послужавник За Пчели Овој керами

Карактеристики 3w Ledscombo Точка И Моделот На Осветлување на поплавите Црна, Екструдирана Алуминиумска Шас�

Наследство Килим Колекција Традиционална Област Килими Колекцијата Наследство нуди голем избор на тра

Спортист Црн Прав Палто Решетка Стража (403685) од Вестин Материјал : Благ Челик Чуварот На Решетката На Спо

Осветлете го вашиот дом или надворешен простор со нашата Земја ЛИ ТЕКСАС 94025 Стол За Надворешна Поли Смо

Обезбедете удобно место за вашето бебе да се одмори на овие прекрасни чаршафи за кревети / кревети за ма�

Подобрете ги огласните табли, истакнете ги дисплеите и уметничките дела со рамка со класичната црна кон

Важен совет за перење се појавува На Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Измијте Ги Темните Во Ла�

Издувни Цевки Адаптери Супер Конкуренција ЈСвиткајте Цевки Супер Конкуренција Ј Свиткајте Цевка; Голе

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

ЗА TREBLAB Z2 BLUETOOTH СЛУШАЛКИ : СПАРЕТЕ ЛЕСНО, СТАБИЛНА ВРСКА : Усвојување напредна Технологија Bluetooth, овие без�

Чувствувајте се како да спиете на облак Со Цврстиот Сет На Навлаки За Јорган Со Мешавина Од Тенсел Струч

Наизменични матирани и јасни стаклени капки се комбинираат Во утринскиот мраз, нудејќи ажурирана интер

Карактеристикасип Близнак Поплава Светлина.Водоотпорен И Отпорен На Корозија.За Апликации За Монтира�

Одговара на следниве возила : Fitnote : Горна, HeaterlexRX400h2006 База 3.3l2007 База 3.3l2008 База 3.3 LToyota Highlander2006 (подмодел : Х

А / Ц Испарувач Јадро А / Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 20132019 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 Л 20142019 ИНФИНИ

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро О�

Koss KPH5 е пренослив стереофон кој Обезбедува целосен Звук на Koss Обезбедувајќи одлични звучни перформанси

Scroll