Свеж
Еден отворање Ѕид Таписерија, Дома Цветни Печати Виси Слика Декоративни Алатки

Еден отворање Ѕид Таписерија, Дома Цветни Печати Виси Слика Декоративни Алатки

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Ѕид Таписерија, Дома Цветни Печати Виси Слика Декоративни Алатки. Опис : . Висококвалитетен материјал, отпорен на абење, цврст и издржлив. Геометриски облик, цветни модели за печатење, едноставни и стилски, симпатични и убави. Може да се закачи на вратата, прозорецот, ѕидот и сите други места што сакате да ги поставите. Совршена декорација за дома, хотел, ресторан, кафуле и така натаму. Спецификации : . Материјал : памук и лен. Категорија : домашни украси. Стил : Модерен Стил. Карактеристики : Едноставна, симпатична, убава, модерна, издржлива. Апликации : Дома, продавници, хотел, итн. Големина : 32,5 см*130см/ 12,8 инчи*51,18 инчи. Боја : Мулти-боја. Содржина На Пакетот : . 1* Ѕид Таписерија. Забелешки : . Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа таписерија е изработена од висококвалитетен памук и лен, кој е еколошки, мек, отпорен на абење и издржлив. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Исклучителна изработка, едноставен стил. Геометриски облик, оваа ѕидна таписерија е отпечатена со цветни модели, што е убаво и модерно. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : приврзокот е дизајниран со висечко јаже што прави да може да се закачи на вратата, прозорецот, ѕидот и сите други места што сакате да ги поставите. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : Таписеријата е совршена декорација на домот, хотелот, ресторанот и кафулето, а исто така е совршен реквизит за фотографирање. УБАВ ПОДАРОК : Мала големина и деликатна, добар избор е дали ќе го користите сами или ќе им го подарите на семејството и пријателите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Платина Сива Површина Килими, 5 ' Плоштад Дизајнир�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Ла ЛИЛА Хавајски Обични Кошули Информации за големината Ве Молиме Да Ја Видите Сликата На Табелата Со Г

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина Таа има 120" широк н

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска...

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики : И

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Земете пар од Овие Педорт Флекс Карго панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат...

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Scroll