Свеж
Сонцето Бебе Велигден Поставува Велигден Зајакот Ромпер Разбушавена Боди Коса Бенд

Сонцето Бебе Велигден Поставува Велигден Зајакот Ромпер Разбушавена Боди Коса Бенд

Присуството: Во магацинот
DEN 303.84

Дводелен Комплет за новороденчиња, Велигденска Зајачка Ромперка На Девојчето Ја Разбушави Лентата За Коса На Боди. Големина(см) : ttttttttttt. 70t Length : t37, 5t Bust : t54t Age : t0-6 Месециtttt.80tllegth : t40t Bust : t57t Age : t6-12 Месециttt. 90tleng : t42t Bustt59tage : t12-18 месециtttttttttttttt tttttttttttttttttttttt tt tt. 70tlength : t14. 76tbust : t21. 26tage : t0-6 месеци tt tt. 80tlength : t15, 75tbust : t22, 44tage : t6-12 месеци tt tt. 90tling : t16, 54tbust : t23, 23tage : t12-18 месеци tt tt.100tlength : t17.32tbust : t24. 02 tage : t18-24 месеци t t t t t t. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификации : . Материјал : Четиристрана Проектилна Ткаенина. Пол : Девојка. Боја : Светло Розова. Стил : Слободно Време. Стил На Ракав : Без Ракави. Тип На Ставка : Костум. Качулка : Не. Дебелина : Стандард. Содржина На Пакетот : . 1 * Ромпер За Новороденчиња И 1 * Лента За Коса . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : детскиот дводелен комплет е ткаенина од четири страни, памукот е удобен и мек. Лесно за чистење, безбедно за бебе. Обезбедете удобно и дишечко искуство за децата. Уникатен Дизајн : зајакот и растителниот принт и дизајнот на возбуда на рамената го прават вашето дете интересно и слатко, така што вашето дете може да биде различно и да стане суперѕвезда во секое време и насекаде. Големина : дводелниот комплет има четири големини, соодветно погоден за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци бебешка облека, за нежна мода за бебиња и удобна колокација!. Погоден За Секоја Пригода : Основниот дводелен костум е погоден за многу прилики, како што се забава, парк, одмор, излегување, туш за бебиња, роденден, секојдневно носење, фотографија или која било пригода. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не преку е-пошта во секое време и ние веднаш ќе ви обезбедиме задоволителни решенија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим Без разлика дали сакате актер; лик или

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Уметник : Тим Отоулесјубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

ОС домашен и канцелариски модел PETXBS Industrial Vintage цевки странични странични табели ноќен штанд метал со об�

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

TPU е термопластичен полиуретан, хемиски засилена пластика Пластиката за заштита на екранот TPU може да од

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Scroll