Свеж
Велцторм Септе Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Win Pro)

Велцторм Септе Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Win Pro)

Присуството: Во магацинот
DEN 11919.84

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0067процесор : 6-Ти ГЕНЕРАЛ AMD Ryzen 7 7700 X 4.5 GHz Процесор (до 5.4 GHz, 32mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 16gb DDR5 DIMMGraphics : Radeon RX 6800 XT, 16 GB GDDR6, Direct X 12 Крајна, Amd Freesync, Radeon Анти-Заостанување [Графичката Картичка Прикажана Овде е Само За повикување]СКЛАДИРАЊЕ : 2 TB PCIE SSD (Диск Со цврста Состојба) + 6tb hdd (хард диск)ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Windows 11 Pro-64display : Без ПОВРЗУВАЊЕ На Екранот : WIFI 6 Mt7921, BLUETOOTH 5.2, ETHERNET LAN (RJ-45)порти/Слотови : , 2 Usb 3.0 Тип-А, 4 Usb 2.0, 1 Hdmi, 1 дисплеј порта (Dp), Usb 3.1 ТИП-C GEN1, usb 3.2 Тип-c gen1, без Оптички Диск, 1 X Микрофон Приклучок, 1 X Слушалки Jackinput/излез : НЕМА ВЕБ КАМЕРА, Батерија : 1000 W НАПОЈУВАЊЕ, ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ RGB ОСВЕТЛУВАЊЕ 360 MM aio течен Процесор Кулер, Боја : Црна Тежина : 36lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 Година Производителот гаранција Од VELZTORM КОМПЈУТЕР (ПРОФЕСИОНАЛНО надградени Од velztorm компјутер) amd ryzen 7 7700 X 8-Јадрен Процесор. Радеон РХ 6800 XT Графика. 2 TB PCIe NVMe SSD + 6 TB HDD. 16 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 11 Про 64бит.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ШАРМАНТНАТА ПРИВЛЕЧНОСТ НА СТАЈЛИНГОТ НА ВИКЕНДИЦАТА ЈА ИСПОЛНУВА ТРЕНДОВСКАТА ЗАВРШНИЦА ВО НАШИОТ ДН

А / Ц Испарувач Јадро А / Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 20132019 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 Л 20142019 ИНФИНИ

Наизменични матирани и јасни стаклени капки се комбинираат Во утринскиот мраз, нудејќи ажурирана интер

Овој главен цилиндар на сопирачките е прецизно дизајниран за да одговара на дизајнот, функцијата и перф

Koss KPH5 е пренослив стереофон кој Обезбедува целосен Звук на Koss Обезбедувајќи одлични звучни перформанси

Завршете го вашиот сет со Мега Блоковите Повик На Должност Брутус Микро Фигура Оваа високо детална број

Женски Свилен Магла Контрола Врвот Чиста Пети Гаќи Црево Хулахопки, Свилен Чиста Нога, Контрола На Врво�

Стакло ремен фитинзи се однесуваат На ѕвезда тато слама чаша замена нелизгачки тока боја стакло слама 23

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични други Куче Колекционерски Предмети уметнички дела...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Обезбедете удобно место за вашето бебе да се одмори на овие прекрасни чаршафи за кревети / кревети за ма�

Scroll