Свеж
Команда Штета-Слободен Средна Слика Виси Ленти, Црна Black

Команда Штета-Слободен Средна Слика Виси Ленти, Црна Black

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Пакет од 4 ЗА УПЦ : 051141914848команда Средна Слика Висечките Ленти го прават украсувањето брзо и лесно. Еден клик ви кажува дека лентите се заклучени и цврсто држат. Најдобро од с, кога сте подготвени да ги симнете или преместите вашите слики, тие чисто излегуваат без да остават дупки за нокти, испукан малтер или лепливи остатоци. Командната Слика Висечките Ленти се достапни во три големини. Содржи 4 комплети ленти одговара на повеќето рамки 18х24 Држи До 3 фунти Работи Со Ленти За Стабилизатор На Командната Рамка нема да ги оштетат површините Држи силно Ги Отстранува чисто Бравите Сликата На место Работи На различни површини Команда Без Оштетување Средна Слика Виси Ленти, Црна 4. (Пакет од 4).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Здравјето не дува директно на телото и не му наштети на телото ● Дигитален дисплеј за Напојување q диги�

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy A1

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еднобоен Еластичен Завој На Половината Украсени Широки Панталони Со Пра

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Големина На фотографија : 8х10 Подготвен За врамување во која било рамка со стандардна големина Не Е Вклу�

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Еднорог љубовник? Љубител на музика? Акција игра љубовник? Љубовник на сите нешта симпатична? Оваа игра �

1.Пол : машки.2.Деколте : Со Качулка 3.Ткаенина : Руно 4.Должина На Ракавот : Долг Ракав Спецификации...

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Scroll