Свеж
Uucaili Unise Wading Чевли Плажа Аква Чорапи Боси Вода Спортски Чевли Лесни Брзи Суви Патики Женски и Машки Зелени 8

Uucaili Unise Wading Чевли Плажа Аква Чорапи Боси Вода Спортски Чевли Лесни Брзи Суви Патики Женски и Машки Зелени 8

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Спортови На Вода, Чевли За Шетање Тип На Шема : Цврста Боја : Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Црна (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10.5, САД 11.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Еластичен Материјал За Ткаенина : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На Лизгање : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона На Цевки : Пролет, Лето, Aut ,all Прилики : Секојдневно, патување, ОДМОР, СЕКОЈДНЕВНО, ПЛИВАЊЕ, ПЛАЖА, БАЗЕН, ЈОГА, ПЛАНИНАРЕЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Горниот дел од чевлите на плажа е изработен од еластична ткаенина за нуркање што дише и брзо се суши, која цврсто се вклопува на кожата. 2. Еластичната уста на чевлите не е лесно да се повреди откако ќе ја носите долго време и може многу добро да ја заштити вашата кожа.3. Гумениот ѓон против лизгање е флексибилен, но доволно дебел за да ги заштити вашите стапала од стапнување на карпа и камен.4. Лесната тежина на водените чевли мекиот горен и флексибилен надворешен ѓон го прават попренослив и лесен за носење. Како чорапи, флексибилни и удобни.5. Дополнителна заштита за вашите стапала за да избегнете болки или болки од потресниот корал, или слична ботаника на морското дно додека пливате или нуркате.Содржина на пакетот : 1 Пар Водени Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Брза Брзина на Сушење И Лесна За Чистење : Водените Чевли Имаат Нелизгачки Имот и Цврст Стисок, Мека и Еластична Рамна Пета. Тие Исто Така Можат Да Спречат Повреди Предизвикани Од Остри Предмети. Тоа Е Мала Тежина И Лесно За Вас Да Се Стави На И Полетување. Уникатен Дизајн : Чорапите За Вода Имаат Ткаенини што Дишат И Мазни, така Што Водените Чевли Лесно се Облекуваат и Соблекуваат, А Исто така Обезбедуваат Правилен Проток на Вода. Откако Ќе Ги Користите Чевлите За Чорапи, Можете Лесно Да Ги Преклопите. Погодност : Нашите Чевли За Пливање Ги Прават Вашите Стапала Послободни Со Висококвалитетна Еластична Ткаенина И Ја Штитат Вашата Боса Од Повреда За Време На Играњето.Горниот Материјал Ги Прави Чевлите на Плажа Да Дишат и Удобни За Време на Спортови на Вода. Удобно Чувство : Чевлите За Пливање Повеќе Дишат Мазни и Ултра лесни, Кои Ги Одржуваат Вашите Стапала Лесни, Суви и Удобни. Уживајќи Во Кул Чорапи За Пливање, Ќе Ги Сакате!. Повод : Влажни Чевли За Жени или Мажи. Совршено За Јога, Пливање, Базен, Кајак, Едрење, Пловење, Риболов, Сурфање И Шетање По Плажа Со Вашето Семејство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Уметник : Пол Бајлиесубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Damask Monogram Duvet Cover, црна и златна : убава уметн�

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Замена на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Power Stope (продадени индивидуално), �

Уметник : Тим Отоулесјубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Обучувачот на фудбалски нозе во Умбро е специјално направен за да им помогне на играчите на какво било н

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2...

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Scroll