Свеж
Ли Кантри Т Возрасни Надворешна Поли Смола Адирондак Чаир-Тиркизна

Ли Кантри Т Возрасни Надворешна Поли Смола Адирондак Чаир-Тиркизна

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Осветлете го вашиот дом или надворешен простор со нашата Земја ЛИ ТЕКСАС 94025 Стол За Надворешна Поли Смола Адирондак Во Тиркизна боја. Овој модел На Столче Адирондак е изработен од цврста поли смола за супериорна издржливост и цврстина. Се одликува со разгорена шема на штица назад и е завршена со боја отпорна на временски услови. Лесно се чисти и негува. Дел од Нашата Ли Земја Возрасни Отворено Адирондак Серија на двор мебел. Потребно е одредено склопување. Димензии : 32 "L x 28" W x 37 " H. Тежина Капацитет : 250 фунти. Висина на седиштето : 15.5". Сите временски смола материјал. 'Рѓа и бледнее отпорни. Тежина : 27,5 килограми. Дизајниран за удобност со конкавно седиште и заден панел. За внатрешна или надворешна употреба. Дел од Нашата Ли Земја Возрасни Отворено Адирондак Серија на двор мебел.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

ТЕМПО ЕДВАРДС 9906 тундра / 9398 Т100 6 FT 2 IN ЏЕК ЗАЈАК Темпо Едвардс Jack Rabbit 9906 Tundra 6 ' 2 " SB JRT1714 Тонско Покритие вре

Женски Свилен Магла Контрола Врвот Чиста Пети Гаќи Црево Хулахопки, Свилен Чиста Нога, Контрола На Врво�

Завршете го вашиот сет со Мега Блоковите Повик На Должност Брутус Микро Фигура Оваа високо детална број

Дали вашата ќерка и сопруг се неразделни? Тато Ќерка Тим Родител Дете Тупаница Судрат Долг Ракав Ползав�

Овој цврст крај на шипката за вратоврска е изграден за максимална апсорпција и издржливост на оптовару�

Компатибилен СО GM® LsСерија Мотори Овој производ не е создаден или продаден од gm® Продаден Како Комплет.;

● Карактеристика : Лесен, фитил за влага, мек на кожата, ве одржува ладни и удобни орл канцеларија жените

Аквеон Про Аквариум Грејачи се изградени за да испорача конзистентна топлина Секоја единица е направен

Модни Жени Обични Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Панталони Карактеристики :...

Подигнете Го Секојдневието Со Епски Звук Уличните Пупки На Урбанкс Про Комбинираат Кристално Јасен Ква

Опис : Вештачкиот цвет може да донесе свежо чувство во вашиот дом поради неговата реална и жива површин�

Овој Тренд Меѓународен Ворнер 100 годишнинатаСкубиДоо Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разноб

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Овие Трендови Меѓународни Марвел Чувари На Галакси Том 3 Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок ква�

Наследство Килим Колекција Традиционална Област Килими Колекцијата Наследство нуди голем избор на тра

Ксу, Меи 18х15 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловНепроспиени под Хороскопскиот Г

Жоау Машки Фрак Јакна Гроздобер Фустан Палто Униформакарактеристики : Рачно Перење.Материјал : Полиест�

Нагласете го изгледот на вашата омилена славина за бања со една дупка со оваа елегантна плоча на палуба�

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Џогери Панталони, Заострени Панталони За Суи, Џоге�

Опис : Пол : Унисекс, Возрасни, Жени, Мажи, Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Чев�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Scroll