Свеж
Тви Мини Колачиња Бар Бонбони, Празник Бонбони Божиќ Торба, 10. оз

Тви Мини Колачиња Бар Бонбони, Празник Бонбони Божиќ Торба, 10. оз

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Оваа празнична сезона, уживајте ВО Двокреветни Млечни Чоколади Божиќни Бонбони Колачиња. Десниот ТВИКС е направен со крцкаво колаче, лута карамела и богато млечно чоколадо. Левиот ТВИКС е изработен со крцкаво кратко печиво, кремаста карамела и декадентно млечно чоколадо. Која страна ќе ја изберете? Овие поединечно завиткани чоколади се совршени за полнење јадења со бонбони, носење на празнични забави или користење како полначи за порибување. Со празнично зелено, златно и црвено пакување, вашите омилени бонбони се облечени за сезоната на празници. Земете торба за споделување на вашиот следен празничен настан! Содржи една (1) 10,43-унца торба Со Оригинални Мини Големина Божиќ Бонбони Колачиња барови. Направено со крцкав центар за колачиња обложен со карамела и млечно чоколадо. Донесете торба со бонбони со големина на мини за споделување На Божиќни забави и канцелариски прослави. Користете поединечно завиткани ЧОКОЛАДНИ Шипки ОД ДВАПАТИ како прекрасни полнети за порибување. Празничните бонбони имаат гламурозни златни и бели обвивки за да го наполнат вашето јадење со бонбони со сезонски талент.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Женски Резервоари Обични Цврсти Повеќебојни Завиткани Завиткани Врвови Без Ракави За Жени 2023 Големина

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Scroll