Свеж
Флеш Мебел Лоуел Современ Дизајн Бела Пластика Магацинот Стол

Флеш Мебел Лоуел Современ Дизајн Бела Пластика Магацинот Стол

Присуството: Во магацинот
DEN 3230.72

Донесете одлично, сигурно седење во која било модерна трпезарија, чекална или канцеларија со овој бел пластичен стол за редење. Обележан со дијамантски ватиран дезен, овој стол нуди многу стил. Совршено е за употреба како страничен стол за акцент во места за чекање, кафулиња, салони и секојдневни ресторани. Овој стол може да се пофали со седиште за водопад што ќе помогне да се намали напрегањето на нозете и да се обезбеди супериорна удобност за вашите гости за време на нивниот престој. Ниту едно место не е надвор од границите бидејќи овој ватиран пластичен стол ќе се одржи во училница, конференциска сала, трпезарија во ресторан или околу домот. Комплет од 4 Повеќенаменски Столчиња За Магацинот. Магацинот Количина : 5. Бела Пластична Завршница. Бран Дијамант Со Шема На Грбот и Седиштето. Designономски Контуриран Дизајн. Полипропилен Обликувана Структура. Седиштето за водопад го намалува притисокот врз вашите нозе. Хром Рамка Заврши.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска...

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3" Големината н�

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат...

Scroll