Свеж
Комплети за момчиња за момче Тони Хок, со големини 12м-4Т

Комплети за момчиња за момче Тони Хок, со големини 12м-4Т

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Супер кул! Оваа облека за Тони Хок за вашето момче за дете има графичка маица, резервоар и шорцеви комбо. Совршено за домашен изглед или излети за викенди во поставките за топло време, сетот на овој момче за дете е направен во удобна мешавина од памук со лесен за носење на пуловер и дизајни за влечење. Завршете го неговиот изглед од глава до пети или измешајте и совпаѓајте со омилени гардероба! Материјал : маица/резервоар : 60% памук/40% полиестер; Шорцеви : 85% памук/15% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица, 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; екипаж; без ракави; Графички принт од предната страна. Кратки карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; странични џебови. Маица на момчињата за новороденчиња, врвот на резервоарот и шорцевите поставени од Тони Хок.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бомбила Филтрирана Сигурна Слама За Пиење Бомбила, Слама За Пиење, За Лажици Семејни Пријатели Одлични �

Калтренд Фронт 60 / 40 Сплит Клупа ВИСТИНИТИМБЕР Капаци За Седишта за 19982003 Форд Ренџер ФД10571КА Мц2 Вметнет�

Долги Ракави Ползавец со симпатична црвена каваи чудовиште камион со големи тркала дизајн вели ГОЛЕМИО

Премиера Про CC работните станици се дизајнирани за оптимални перформанси за да ви ја дадат потребната м

20" Целосна Длето Видов Синџир За Алпина / Кастор ПРО65 Моторни Пили (20 инчи, 3 / 8 "Теренот, 0,050" Мерач, 70 Диск �

Материјал : полиестер имитација памук Стил : "Европски и Американски стил Должина на ракавот (см) : Целосн

Зајдисонце над океанот Тихиот Океан Калифорнија САД Печати Со Панорамски Слики Постери за вашиот ѕид и

Опис : зајакната уста за заклучување ја прави издржлива и не паѓа.Продолжениот ремен за рамо го прави по�

Карактеристики : Едноделно боди за истегнување на целото тело, 160см170см180см височини и неколку бои за оп�

САД, Пенсилванија Рододендрон и клупа Во парк поставување Постер Печатење Од Џули Егерс (36 х 24) # JEG0137 ќе �

Колекциите На карбураторот вокер имаат најкомплетна содржина и најквалитетни компоненти кои ги исполн

Големина на дете (см / инч) 80 Должина : 36 / 14.17 Биста : 60 / 23.62 Ракав : 30 / 11, 81 Возраст : 1218 Месеци 90 Должина : 39 / 15

Scroll