Свеж
Чисти Оди Миленичиња За Еднократна Употреба Отпорни На Истекување Кучешки Пелени, М

Чисти Оди Миленичиња За Еднократна Употреба Отпорни На Истекување Кучешки Пелени, М

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Овие Чисти Пелени За Кучиња За Еднократна Употреба За Миленичиња се идеален начин да помогнат во заштитата на теписите, подовите и мебелот во домот од оштетување, дамки и мирис предизвикани од урината на домашно милениче. Секоја пелена за кучиња е целосно за еднократна употреба, така што чистењето е брзо, лесно и санитарно. Кучето не отиде додека носеше пелена? Тие се целосно повторно употребливи ако не се извалкаат додека се носат. Овие пелени за кучиња се одлични за кученца, кучиња во сезоната и кучиња кои едноставно имаат несреќи почесто од другите. Едноставно расклопете ја пелената и ставете ја околу задните нозе на вашето куче со опашката низ држачот, излупете го секое јазиче за лепило и цврсто прицврстете го. Тие се отпорни на истекување и еластични за сигурно вклопување секој пат. Заштитете ги теписите, подовите и мебелот за дома од оштетување, дамки и мирис предизвикани од урина од домашни миленици!. Се одликува со дизајн отпорен на истекување, удобна дупка за опашката, еластичен струк и лесни за употреба лепливи ленти за сигурно вклопување. Пелените се за еднократна употреба, но можат повторно да се користат доколку не се извалкаат. Одлично за кученца, кучиња во сезона и за кучиња кои се инконтинентни поради возраста, однесувањето или лековите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

За употреба со Keurig Coffeemakers, вклучувајќи ги Бревил, Куисинарт и Мистер Кафе Погледнете ја мешавината и мир

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Класичен блок монограм декоративна перниц

Останете суво и изгледате добро во оваа симпатична јакна за дождови од Гингам од менеJaneејн Идеален избо

Desireелбата да се додаде допир на персонализација, оставајќи белег на идентитет, е вечна Оттука, иницијал�

Начин да се прослави виножиштената гордост, шарена западната каубојка, има светло обоени ленти со винож

Лесната удобност ја исполнува достапноста со оваа патика од џогер Издржливата мрежа на горниот дел и по

Ogогер за изведба на мажите од дождовни шуми, кој е совршен секојдневно суштинско значење за работа, трча

Спортски 5 патентирани прегради и 2 странични џебови за шишиња со шишиња, оваа мала тежина и компактна то

Дајте му на домашната патриотска талент со овој прекрасен доормат! Поставете против дрво позадина испо�

Пурина Фрисис Стуф и сосо влажна храна со мачки пилешко во гравче, испратете ја вашата мачка во очекувањ

Уметник : Kirk Reinert Subject : Fantasy Style : ModernCentury Modern Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси,

Малку случајно и многу удобно Ниту една граница на францускиот тери Худи дуксер не е сигурно дека ќе ста

Излезете на вашиот трем или внатрешен двор и започнете да го осветлувате со оваа прекрасна нова перница

Scroll