Свеж
Банго Акрилик Јасни Матирани Тркалезни Монистра ЗА Додаток За Приврзок ЗА Накит Сам Изработка На Нараквици За Ѓердани Нараквици За Глава Изработка На Занаети За Т?

Банго Акрилик Јасни Матирани Тркалезни Монистра ЗА Додаток За Приврзок ЗА Накит Сам Изработка На Нараквици За Ѓердани Нараквици

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Описи : . Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, синџир на клучеви, нараквици за пријателство, ѓердани, глуждови, синџири за половината, синџири за очни каприлиси, прстени, може да се користат како подарок за семејството и пријателите. Спецификација : . Големина : 10мм со дупка од 2мм околу 55 парчиња. Облик на монистра : Акрилни монистра со дупка. Употреба : Самостојни ѓердани, нараквици, обетки, занаети и друго изработка на накит. Видови : 18 видови(Жолта, Розова, Виолетова, Снег Никне, Зелена, Сина, Роза, Бела, Мулти-боја). Забелешка : . Поради лесниот и фото техничкиот проблем, па можеби има мала разлика во бојата од сликите, ВЕ МОЛИМЕ љубезно разберете. Пакетот Вклучува : . 1 x 55 PCS Монистра }вовед Во Производот нашата големина на мушка е 10mm, дијаметарот на дупката е 2mm. широк спектар на бои, совршени за занаети, доволно за да ги задоволат вашите различни занаетчиски или декоративни потреби. Секоја торба со 55 парчиња. €Добри перформанси Децата треба да го користат под надзор на возрасните. ®Широк Спектар На Примена Е Совршен За изработка на разни занаети САМИ, Како што се нараквици, ѓердани, копчиња, висечки орнаменти, приврзоци ,приврзоци за клучеви, продолжетоци за коса, обетки, телефонски ремени, Додатоци за телефони со монистра ,орнаменти, синџири за џемпери, глужд, мобилен телефон и торби декоративни додатоци и многу повеќе! По самото изработка, овие монистра добро ќе се вклопат во расадникот, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, кафетеријата, студентската соба и распоредот на галеријата, што исто така може да се примени како декорација на позадината на вашата фотографија; покрај тоа, можете да направите различни додатоци за учество во некои активности. ●Уживајте Во Забавата сами со овие шарени монистра е одличен начин да ја стимулирате внатрешната креативност на вашето дете и да развиете практични вештини.Совршен за дождлив ден и занаети после училиште, додадете кабел, Додатоци и други украси за вашето малечко да може да има експлозија создавајќи свои стилски додатоци. Можете да ги користите овие обоени монистра за да направите разни ракотворби и да им ги дадете на вашите родители, сестри, браќа, пријатели или колеги како персонализирани подароци на родендени, годишнини или празници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

свилени панталони, бели постелнина панталони, влечење панталони со ниска должина, плус ленти за постелн

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92см / 36.22 "Должи�

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Достапно во најразлични големини и бои, оваа опремена женска џемпери е совршена за кој било вид на тело,

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Ткаенина : 60%ПОЛИЕСТЕР+35% ПАМУК+5% СПАНДЕКС Карактеристики : Кул Стил, Класични Дуксери Со Врат / Тркалезен

Краток опис не е достапен уникатен изглед : овие жени чевли имаат класични бои, дизајн на модна мрежа, дн�

Овој дневен сет е лесен, лесен и совршено тренд Носете го во кревет или дневно наоколу во него цел ден! Ов

A.Suggest 12 големина нагоре Погледнете ја нашата табела со големина на слики или опис Графикон : Големина : S �

Елегантната карактеристика на каросеријата е изработена од бел поли сатен Линијата на половината е укр

Унисекс возрасен 75% памук / 25% полиестер со долги ракави за влечење Покрај тоа што се 9,0 мл со броење на к�

Otter Box Defender Replacement Internal Layer for i Phone 6 Pl S PlCitron Green Type : Fitted Case / Skin Compatible Brand : For Apple Compatible Model : For Apple i Phone 6 Plus Material :

Нема подобар изборколку е подебел Машината за миење садови, и не треба да се чистат тешко Не трошете пов�

Women'sенски моден цветен печатен темперамент разноврсна удобна случајна поставеност : 1 Изработено е од в�

Табела со големина : xxxxl Големина : xxxxlarge САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 140см / 55.12 '' ракав : 26см / 10.24

Долг ракав печатено едно парче бекбек секси костим за капење, женски нуркачки сурфање костум за жени, ре

19992006 Chevrolet Silverado 1500 Абсорбер на задниот шок (база / обичај / хибрид / LS / LT / SS / WT / Z71) FITS : 1999 Silverado 1500 V6 4

Женски faux плишано задебелен палто боја каузална потопла мода долга ракав патент кардиган кадифен мода c

LED термометар, стабилна изведба 199.9600 ° C опсег Анти интерференција Висока дигитална температурна монито

Опис : Нов квалитет! 1 Име на производот : Дами ноќна облека, пижами со кратки ракави, секојдневно носење �

Водење капа за мажи и женски спортски капа, велосипедска капа Функционална руно Термичко дишење за трча

Дами долна облека чиста памучна половината за контрола на стомакот, дами боксер графен кропче Антибакт�

Женски дами за долна облека симпатична девојка цврста еротска долна облека длабоко v чипка лак костум с�

Задоволни сме да ви ја претставиме Thingscase® Premium Tkim Thone Gel Thone Case Complational за Apple i Phone 14 Pro Max Нема да одговара : н�

Прекинувач на прозорецот на предниот лев мајстор за напојување за 20012005 година Honda Civic CRV 4doorposition : Преднио

Laberенски лабави широки панталони со памучни панталони со панталони со права панталони, обични панталон�

Scroll