Свеж
Едноставен Женски Летен Секојдневен Моден Цврст Комбинезон За Виси Со Врат Со Џебови Црн Комбинезон

Едноставен Женски Летен Секојдневен Моден Цврст Комбинезон За Виси Со Врат Со Џебови Црн Комбинезон

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Карактеристики : 1.It изработен Е од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни 3.Летен секојдневен комбинезон, лесен за спарување со јакна, Сандали, Потпетици и капа за плажа за надворешна облека. Широк комбинезон за панталони за нозе е секојдневен и основен како секојдневно носење или работна облека, и сето тоа одговара! 4.Овој лесен комбинезонкарактеристики растеглив чаден и возбудлив дизајн на бистата и широка силуета на нозете. Дизајниран со два странични џебови, половината и без ракави, лабаво вклопување, секојдневен стил. 5.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Пролет И Лето : Женски Повод : дневен/уличен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврста Боја : Секојдневен, моден ракав должина : Вклопување Без Ракави : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женска Големина на комбинезон САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата М 6 10 36 90-95см/35,43-37,40" 131см/51,57" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90-95см/35,43-37,40" Должина : 131см/51,57"бр />бр />Б>Табела Со Големини : /б>бр />бр />Бр/>Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 85-90см/33,46-35,43" должина : 130см /51,18"БР />БР/>ГОЛЕМИНА : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 90-95см/35,43-37,40" должина : 131см /51,57"Бр />бр/>големина : л сад : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 95-100см/37.40-39.37" должина : 132см /51.97"бр />БР/>ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 100-105см/39.37-41.34" должина : 133см /52.36"бр />бр/>големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 105-110см/41.34-43.31" должина : 134см /52.76"БР />БР/ > ГОЛЕМИНА : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 110-115см/43.31-45.28" должина : 135см / 53.15" носејќи го овој комбинезон, ЌЕ СЕ ЧУВСТВУВАТЕ ТОЛКУ ОПУШТЕНО, ШЕТАЈЌИ во паркот, другите Ќе мислат дека сте убаво како цвеќињата. Моден женски комбинезон, изработен од висококвалитетна, дише и лесна ткаенина, удобен за носење, убав за лето. Слаби едноделни комбинезони за жени, совршени за плажа, градинарство, одмор, одмор, секојдневно носење дома. Шик дневна фитинг комбинезон за жени, пар и со маици, резервоарот врвот, култура врвот, блуза, патики итн. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Подобрите домови и градини со тешка категорија за тешка категорија Peva за туширање со 5 додатоци џебови г

Ова графичко руно со долги ракави од Garanimals го прави практично и пријатно положување Се одликува со кул г

Како што се гледа на ТВ Аеро нож е корисна алатка за домашни готвачи Лесно се парчиња преку домати, кроми

Приказната за играчките следи група играчки кои се оживуваат секогаш кога луѓето не се присутни, фокуси

БЕНЗИН P5 C 20 X8, 5 5 X120 35 ET 72.1 CB СЈАЈ ВООРУЖЕНО ТРКАЛО БЕНЗИН P5 C 20 X8, 5 5 X120 35 ET 72.1 CB СЈАЈ ВООРУЖЕНО ТРКАЛО...

Големина : С Биста : 88см / 34,65" Рамо : 38см / 14,96" Должина : 62см / 24,41"Големина : М Биста : 92см / 36,22" Рамо : 39см / 15,35" Д

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Питсбург Стилерс Крај Зона 17 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, ра

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мулт

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надвореш�

Автоматско исклучување 10 минути откако ќе престане движењето Се вклучува во самрак и се исклучува во пр

1 Interior Patio Door Insulation Kit Polar Bear Extreme Weather Stripping 1023 EPB Improve your patio doors energyefficiency by using our Interior Patio Door Insulation Kit Extreme to elimi

Инспириран од традиционалниот дизајн, Тепихот Од Областа Ниса додава потресен допир на каприц во вашио�

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.* Изработена од висококвалитетен материјал, топката е издржли�

Пела Студио 12х12 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Земја Колаж

Необичен, подуен и шик, циркус од сандалите на ОНА на Сем Еделман е сè што сакате во летен чевел, а потоа и

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Со smart ironon_, ќе ја носите вашата креативност на ракавот, ногата на панталоните или џебот секој ден...

Карактеристики : овој стилски часовник има кварцно движење што нуди точност, издржливост и намалено од�

Вентил за наводнување, Градинарски Бодликав Вентил За Наводнување Со Тревник Со Двојна Бодликава 50 пар�

Црвен Сладунец Бразилско Кафе Нашиот Црвен Сладунец бразилското кафе е прекрасно, природно ароматизир�

Уметник : Danhui Naisubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подготв

Прославете ја својата вера секој ден со зачудувачки ѓердан од вкрстениот приврзок Направено со перидот

Dahlia Vancouver® произведува светли, пурпурнирозови цути, кои се навлечени во бело што привлекуваат колибри и

Scroll