Свеж
Вилтон Трим-Н-Свртете Плус Торта Грамофон

Вилтон Трим-Н-Свртете Плус Торта Грамофон

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Украсувањето торта штотуку стана полесно со Грамофонот Вилтон Трим-Н-Сврти Плус Торта, што овозможува вртење торта за побрзо и поефикасно украсување. Оваа корисна алатка е слична на оние на кои професионалните пекари се потпираат секој ден за да создадат убави, вкусни конфекции. Платформата за грамофон за украсување торта 12" отстранува за едноставно и поцелосно чистење. Се одликува со подигната, нелизгачка основа која полека или брзо се врти наоколу за течна примена на глазура и замрзнување. Скриениот топчест лежиште го одржува целото движење мазно, така што можете да постигнете најдобри можни резултати. Грамофонот За торта Вилтон е бел и е изработен од издржлива пластика што може дури и да се удвои како послужавник за прикажување, да се спари со табла за торта за лесно пренесување на десерт во кутија или држач. Тоа ќе одговара на кружни колачи кои имаат до 12 " база. Користете со единечни слоеви или нивоа на конфекции. Имаат мазни матирани рабови и убави граници на путер. Вилтон Трим-Н-Свртете Плус Торта Грамофон.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Уметник : Крис Мојерсјубјект : Пејзажапелатив : Тип на крајбрежје Производ : Галеријаобвиткано платно ум

Брег преку вашиот ден во ветровито удобност со Клипер 2, ажурирање на нашиот класичен стил на клипер...

Уметник : Дебора Knudsonsubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подгот

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Направете ја оваа машка изведба на Reebok, ја искористат вашата кошула за теретана за удобност и поддршка к

Ако барате одличен резервоар за да го облечете во теретана, да трчате работи или само да се дружите дома,

Богат и привлечен, овој стилски ѓердан за вкрстени приврзоци е само совршен за вашата омилена облека...

Сина Кристално СидроСрце Шарм Мушка Закачалка Синиот кристален сидро шарм е прибл 0,57 х 0,56 х 0,12 инчи (Hx Wx D

Децата со кисела лепенка исполнети со злоупотреби започнуваат кисело, а потоа стануваат слатки...

Возрасна перформанси на жените за возрасни, без никакви шоу чорапи, има лесна ткаенина за дишење на мреж

Scroll