Свеж
Гвонг Постави Бележник Хартија Креативни Исклучителни Гроздобер Печат Истражувачки Институт Серија Материјал Хартија За Млечни производи

Гвонг Постави Бележник Хартија Креативни Исклучителни Гроздобер Печат Истражувачки Институт Серија Материјал Хартија За Млечни

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Опис : материјалната хартија ја прифаќа шемата на печат, што ја прави прилично гроздобер. Добро ќе го украси вашиот прирачник и ќе ви даде повеќе инспирација да ја креирате вашата уметност.Благодарение на неговата мала големина и капацитет на пренослив, можете лесно да ја користите хартијата за време на вашето патување. Покрај тоа, има широк спектар на модели, па затоа е идеален за вашите бележници и украси за дневници.Изработена од хартиен материјал, материјалната хартија е извонредна и креативна.Должината на вкупната хартија е 13,8 см, а ширината е 3 см, должината на единечната хартија е 4,2 см, а ширината е 3cm.It погоден е за украсување на вашите млечни производи, прирачник и Бележник.Име на ставка : Бележник Материјал За Хартија : Карактеристики На Хартија : Исклучителна, Креативна, Гроздобер, Повеќе Детали За Стилизирање : Вкупна Големина : 13,8 см х 3см/5,43 "х 1,18" (Прибл.) Единечна Големина : 4,2 см х 3см/1,65 "х 1,18" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Хартија За Белешки (Вкупно 45 парчиња)ве Молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Материјалната хартија го прифаќа моделот на печат, што го прави прилично гроздобер. Добро ќе го украси вашиот прирачник и ќе ви даде повеќе инспирација да ја креирате вашата уметност. Благодарение на неговата мала големина и капацитет на пренослив, можете лесно да ја користите хартијата за време на вашето патување. Покрај тоа, има широк спектар на модели, па затоа е идеален за вашите бележници и украси за дневници. Изработена од хартиен материјал, материјалната хартија е извонредна и креативна. Должината на вкупната хартија е 13,8 см, а ширината е 3 см, должината на единечната хартија е 4,2 см, а ширината е 3 см. Таа е погодна за украсување на вашите млечни производи, прирачник и Бележник.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пумпи за серво Управување : 9800 LexGS400, 0105 LexGS430, 0210 LexSC430 Cardone Повторно Произведена P / S Пумпа, W / o Резервоар Од�

Хадсон Бебешките Пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот...

Белата Марка Женски Миси И Плус Големина Ѕвезда Печатење Со Качулка Отворен Преден Шерпа Палто Кардига�

Изработена од алуминизиран челик за издржливост, премиум цевката Вокер е произведена со прецизни свитк

3 D MAXpider FORD F150 20102014 SUPERCAB KAGU Tan R1 R2 (2 МИСЛЕЊА ,СО ГРЕЕЊЕ КАНАЛ, НЕ СЕ ВКЛОПУВААТ 4 X4 M / T КАТ МЕНУВАЧ, ТРИМ ЗА ДА �

Каролини Богатства Bb1481ddm Абсорбента Сад Сушење Мат За Кујна Контра Жица Dachshund Расипан Куче Живее Тука Жи

Сафавиех Надворешна Колекција Баси 4Парче Двор Комплет Црн / Беж Дизајниран Да донесе тропско одморалиш

Хадсон бебе лигавче и подригнување крпа сет карактеристики појавување на лигавче и подригнување крпи с

Барате начин да ја зголемите продажбата со специјализирани пијалоци, десерти и други производи со висо�

Ултра лесна категорија и во кул веганска кожа, Рики од Дакс Оваа патека со тркалезна пети е детална со фл

Регентската Структура УБиро Школка со 42 во Мостот е совршена опција за ажурирање на вашата канцеларија

Љубителите на чоколадо се радуваат! Еве го совршениот Мал Чоколаден Фонду За 2 кој е совршен за романтич�

Овој Тренд Меѓународен ПокемонКанто Трио Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни ум�

Ханес Автентична Маица За Мажи и За Жени Големина ДО 6 XL 6 мл. / yd2, 100% претходно намален памук е 99 / 1 Памук /

Пилотот 3 Водич Јакна Фрог Тогс Е конструирана со технологија За Дишење На Дрипоре 2, Која ја одржува вла�

Овој Меѓународен Пловечки Ѕиден Постер Е дизајниран Со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела...

Мартин гитара знае нешто или две за разгалување вредни инструменти Ако барате дополнителна заштита за �

Создадете дополнителен простор кога е потребно во вашата кујна или трпезарија со оваа табела за продол�

Емџои Мекото Галење е нашиот најнов и најиновативен епилатор што се појави на пазарот Емџои Мекото Гале

Со вашиот избор на достапни опции за боја и големина, Разновидноста На Тепихот За Седло Куристан го прав

Едноставност 18" Шема На Облека За Кукли, По 1 : 18 "дизајн на облека За кукли Од Елејн Хајглсимплицити шема �

Алисон Од Амерок БП36761Г10 Назначете 79 / 16 во (192 мм) Повлекувањето Од Центарот До Центарот е завршено во Сат

Ранецот Брајкер е заштитен ранец за лаптоп со модерни детали и многу простор за секојдневните најважни

Поставете го расположението со Ѕидната Светилка Asон Вклучено со оваа набавка, е сијалица едисон во гроз

Уметник : Асаф Франкс Предмет : Градски Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана В

Хадсон боди со долги ракави за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпа�

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и униформи со универзална привлечност Лизгајте на овој �

Scroll