Свеж
Уметнички Ткајачи Оксфорд Изабел 2' 3 ' Правоаголна Површина Килим

Уметнички Ткајачи Оксфорд Изабел 2' 3 ' Правоаголна Површина Килим

Присуството: Во магацинот
DEN 2737.76

Отелотворувајќи чувство на безвременски дизајн кој е почитуван со генерации, овој божествен килим го редефинира класичниот шарм од соба во соба во секој домашен декор. Рачно тафтувана во 100% волна, со раскошна ориентална шема во навистина утешно боење, ова совршено парче ќе направи крајно исклучителен додаток на вашиот простор. Одржувајќи беспрекорна фузија на достапност и издржлив декор, ова парче е одличен пример за беспрекорна уметност и дизајн. 100% Волна. рачно тафтувана Во Индија. Среден Куп. Висина На Купот : 0,4". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен Овој Традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Беж. Нијанси На Темно Црвена, Каки, Камила, Сенф, Глина, Темно Зелена боја. 2' х 3 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметност На Јазол. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и е погоден за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Килим Рампа Препорачува.

Детални спецификации

Додатоци на производи

"Безгрижно " е целта на вашиот простор за живеење на отворено Aluminum AfcoRail може да ви помогне да ја исполнит�

Уметник : Jeanан Bryasubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Деј

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност 'Денвер К�

With a Serioand Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, a

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Осветлете ја сезоната на празници на некој близок со празник, запали снежен човек Оваа симпатична кадиф

Карактеристики на производот : Ова правоаголно огледало може да се обеси во портрет или насока на пејза�

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност 'Синсинат

Овошјето на женските чорапи за глуждот има мазен дизајн на лесен тежина, супер меко предиво за максимал�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Финес ленен изглед жакард прозорец завеса панели нудат луксузни современи линеарни гранки графички ди�

Хомеопатска / хербална формула Исчистете ја болката Аспирин бесплатно Нехабит формирање Нема несакани

Потпис од Леви Штраус S = 29 " M = 31" L = 33 "ИНСЕАМИ Затворање : Затворање на копчето со поштенски мува...

Покажете прекрасен одраз на верата и вербата со овој вкрстен приврзок ѓердан Овој приврзок од сребро од

SpeedPro ја испорачува потребната моќност и вредноста LR63 за заклучување прстени за лебдените апликации...

Scroll