Свеж
Шарени Мермер Јорган Капак Постави Луксузни Апстрактни Мермер Текстура Печатење Постелнина Постави Мека Микрофибер Јорган Капак За Дете Возрасни Декор

Шарени Мермер Јорган Капак Постави Луксузни Апстрактни Мермер Текстура Печатење Постелнина Постави Мека Микрофибер Јорган Капак

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна, дише и може да се пере во машина. Карактеристики : . Совршен за деца/возрасни, правејќи ја вашата соба да изгледа живописно. Уникатна шема : оваа декорација вклучува навлаки за ватенка и навлаки за перници, без материјал за полнење. Двојна големина (1 јорган капак : 68 "* 86"; 1 перница случај : 20 "* 30"), целосна големина (1 јорган капак : 79 "* 91"; 2 перница случаи : 20 "* 30"), кралица големина (1 ватенка покритие : 90 "* 90"; 2 перница случаи : 20 "* 30"), Кралот големина (1 ватенка покритие : 90 "* 104"; 2 перница случаи : 20 "* 35"). Карактеристики : Супер мека и лесна, удобна и мека, без оштетување на кожата. Уникатен дизајн НА 3д печатење, одличен подарок за љубителите на аниме, дизајн на косплеј со аниме тема, отпорен на брчки, неопходен за обожавателите! Исто така, може да биде идеален роденденски или Божиќен подарок за деца, пријатели, најблиски и семејство!. Лесно за нега : Машинско перење во ладна вода, нежно циклусирајте и чистете одделно. Не избелувајте. Исушете на тивок оган. Не пеглајте. Љубезен потсетник : . 1 : навлака за јорган се користи за покривање на ќебе или ќебе, а внатре нема облога. 2 : поради разликите во осветлувањето и екранот, бојата на предметот може малку да се разликува од сликата. 3 : поради рачно мерење, дозволете различни големини од 3-5 сантиметри. Список за пакување : 1 јорган капак+2 навлаки за перници. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Дише и меко-меко, топло, дише и хипоалергично, потрајно Од Памукот, Микрофибер може да се третира за да се спречи собирање по миењето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овие се направени за долги часови во библиотеката Само се шегувам Овие тенок панталони не се само вредн�

Еден пар сандали на Викторија К со странична тока и разубавување на влакната од предниот дел на преднио�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Trends International Rramed Posters се омилените декор на сите простории! Чистиот, модерен дизајн и врвна сатенска заврш

Оваа оригинална пејзажи од дрво уметност се вклопува и во рустични декори, како и во современи простори.

Тип на ставка : 3 Во 1 Тип‑Ц Адаптер Материјал : Најлонска Плетенка Жица + Школки Од Алуминиумска Легура С�

Возачите од Ли женски плус кариран фланел поп кошула е лесно ажурирање на вашата сезонска гардероба...

Две слатки! Современите моменти од 2пакетот на Гербер, меурчиња, го одржува девојчето кое изгледа и се чу

Персонализирајте ја нашата перница од ајкула и направете спална соба за мали момчиња многу подобро Наш�

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Уметник : Danhui Naisubject : Сè уште начин на живот : Наутички прооден тип : галерија обвиткано платно уметност О�

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците...

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина дуксери дизајнирани и печатени во Сад Изработен од материјал

Уметник : Дин Русосубјект : Музика Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно �

На секој обожавател На Универзитетот тафтс Џамбос му треба Оваа Крајна Качулка За Пуловер од Проспер...

Scroll