Свеж
Зодани Девојка Фустан Чевли Мека Единствена Принцеза Чевли Затворени Пети Мери Џејн Станови Перформанси Мокасини Танц Ретро Магична Лента Беж 3# 6,5 Ц

Зодани Девојка Фустан Чевли Мека Единствена Принцеза Чевли Затворени Пети Мери Џејн Станови Перформанси Мокасини Танц Ретро

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Чевли Мери Јапеејн, Станови, Чевли За Фустани, Чевли За Принцези, Униформни Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Крпеница Боја : Беж, Црна, Маслинесто Зелена, Жолта, Кафе (По Избор)Големина : САД 6 C, САД 6.5 C, САД 7 C, САД 7.5 C, САД 8 C, САД 8.5 C, САД 9 C, САД 9.5 C, САД 10 C, САД 10.5 C (следете Ја табелата со големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Микрофиберутсол : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИК, ЗАБАВА, СВАДБА, УЧИЛИШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Мазна горниот дел. Горниот дел од микрофибер кожа е лесен за нега и ги брише дамките.2. Симпатична Мери Џејн Станови. Повеќе удобност и елеганција. 3. Круг Пети Мери Џејн Чевли. Оставаме многу простор напред за да се забавуваме со нејзините прсти.4. Класичен стил на Мери Јапеејн. Совршено се совпаѓа со сите прилики и тимови, вклучувајќи Одење, Танцување, Секојдневно Секојдневно Носење, Роденденска Забава. Едноставно, но не надвор од мода може да одговара со дневни здолништа, фустани, костум за забави, униформа.Содржина на пакетот : 1 Пар Мери Џејн Чевли За Девојки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Симпатична Мери Џејн Фустан Чевли : лесни принцеза чевли функција со затворени круг пети дизајн, елегантен и симпатична фустан чевли прави вашето малечко поубаво и симпатична. Елегантен Ремен За Глуждот : чевли За фустани За Принцези за девојки со удобен и прилагодлив прицврстувач за магична лента, фатете ги очите на другите кога одите по улица. Удобно Вклопување : со мазна удобна влошка, нашите станови ќе дадат подобра поддршка на стапалото на вашето мало девојче за подобро вклопување и поудобно. Нелизгање : гумениот ѓон отпорен на Лизгање направи постабилен и отпорен на абење. Рамната конструкција го прави овој чевел поудобен и пофлексибилен. Повод : нашите популарни чевли за фустани за мали девојчиња се удобни, добро модифицирани и лесно се совпаѓаат со различните здолништа на девојчето, А Станот Мери Јапеејн може да се користи како чевли за забави, чевли за цветни девојки, свадба, училишна униформа, танцови перформанси дури и секојдневно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција килими од монако МетроМодерна Област Килим

Опис : материјалната хартија ја прифаќа шемата на печат, што ја прави прилично гроздобер Добро ќе го укр�

Украсувањето торта штотуку стана полесно со Грамофонот Вилтон ТримНСврти Плус Торта, што овозможува вр

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

Посвојување Ползавец За Новороденчиња со слатко насмеано јаболко помеѓу две јаболкници Специјално Изб

Бела Кујна Пешкир Сет на 2 кој раса специфични боксер уметнички дела Додадете ги овие шарени Кујнски Пам

Каде Започнува Удобноста! Хардвер, прифатлива и утилитарна шик основи со суптилни дизајн елементи кои д

800169011493 ОСА 9974 Чувајте ги држачите и додатоците за Камерата Од Оса безбедни и здрави со оваа обвивка за п�

Калико Кити Едноставниот Капак На Прекинувачот За Светло За Живот е изработен од издржлив метал отпоре�

Опис на производот Спецификација : Материјал : никелиран добар квалитет дијаметар на држачот во форма н

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елем

Овој Тренд Меѓународен Кобра КаиРоби Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички д�

Дизајниран САМО ЗА Macbook Air 13 инчи (Модели : A1369 A1466, Постара Верзија 20172014 / 2013 / / 2012 / 2011 / 2010 Ослободување)...

Дуксер Со вратот На екипажот Меки Женски Есенски Врвови Облечени Секојдневни Лабави Женски Модни Пулов

Сведок на климатските настани На Ракун Сити во целосно замислен Жител Зло 3.Ова високо барано следење во

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

Гумена слугинка? Тркалање Чекор Столче за стабилност Антискид дното Поддржува до 350 фунти...

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Темно Сива Површина Килими, 4 ' Круг Дизајниран да изд�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци Сите с

Scroll