Свеж
МЕЃУНАРОДЕН ФРБ125-24-40- Колба За Вриење Со Тркалезно Дно, Спој Од Мелено Стакло, 125 мл, од 12

МЕЃУНАРОДЕН ФРБ125-24-40- Колба За Вриење Со Тркалезно Дно, Спој Од Мелено Стакло, 125 мл, од 12

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Оваа квалитетна колба за вриење со тркалезно дно е направена од боросиликатно стакло и е отпорна на топлина. Има тесна уста, горен спој од 24/40 мелено стакло, дебели ѕидови и капацитет од 125 мл. Продадени во пакување од 12 колби. ПРЕДУПРЕДУВАЊА ЗА ПРОИЗВОДОТ. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи олово, за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov. Нашите производи не се играчки. Користете само во лабораториски или образовни услови. Не за деца под 13 години. Направено од квалитетно боросиликатно стакло.

Детални спецификации

Додатоци на производи

?Изработени од КОМПЈУТЕР и ТПУ Тенок дизајн Супер транспарентен грб отпорен на гребење ?Лесен за инста�

Завршете ја опозицијата Во Поблискиот Дрес Овој бејзбол дрес погоден за буџетот има контрастни рамениц

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000 см различни отпечатоци...

Женска Мода Цврста Удобна Шуплива Градник Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.It изработен е од в�

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Лаура Маршал претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матир

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Даб Кафеава Површина Килими, 3 "х 5" Дизајнира�

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18

оваа колекција на чинии во геометриска форма има стилски дизајн со чисти и закривени линии, што додава м

Опис : конзолата за игри е обележана со 3,0 инчи IPS lcd екран, така што може да постигне јасни слики и да ви ов

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

Претседателот Џејмс Медисон, Гилберт Стјуарт (17551828 Американски) Постер Печатење (18 х 24) ќе направи соврш�

Техниката за прекумерно тафтување му дава на овој килим боемски стил квалитетната изработка обезбедув�

Пренесете се во прекрасен и амбиентален свет од минатото со Оваа прекрасна Античка Барокна Стилизирана

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци...

Оваа прекрасна Пејзажна Платнена Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно �

Неметални Органски Влошки За Сопирачките нао користат комбинација од влакна со висока јачина за да го з

Големина : 80 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 54см / 21,26" Ракав : 26см / 10,24" Должина : 43,5 см / 17,13" Должина �

Малите девојчиња писмо маица и леопард панталони лента за глава три парчиња сет совршен костум може д�

Уживајте Во Плоштадите Во Стилот На Јехуда Мацо Тост Кромид Без Глутен Јахуда Плоштадите Во Стилот На М

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци...

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Гувпев е посветен да им обезбеди на клиентите здрави, еколошки, лесни за употреба, висококвалитетни и ев

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од во�

2 парчиња Мажи Жени Зимска Топла Плетена Шапка+Шамија Одржувајте Топло Поставена Карактеристика : 100% со�

Scroll