Свеж
Каменштајн 3000-милилериер воздух тесен стегач Имаше ме имаше во МОЕЕ

Каменштајн 3000-милилериер воздух тесен стегач Имаше ме имаше во МОЕЕ

Присуството: Во магацинот
DEN 159.84

Теглата за тесен прицврстувач на Каменштајн 3000-милилитри е одлична зачувувачка тегла која ја одржува содржината свежа за да се користи подоцна. Оваа тесна тегла за воздух е одлична за чување на каква било суво храна за домашно милениче или третира. Одлични тегли за зачувување, ја одржуваат содржината свежа за да се користи подоцна. 3000-милиметарска тегла за домашни миленици со стегач, приближно 101-1/4 IOUS капацитет. Воздухот е тесен за да се држи во свежина. Чувајте третмани за миленичиња или храна. Пука за миење на рацете суво. Повеќе од еден век, марката Каменштајн ги увери потрошувачите за квалитетни додатоци за кујна и оставата, чајната кујна. Со кујната во центарот на семејниот живот и кујнскиот декор да станат подетални, потрошувачите бараат функционални кујнски производи кои обезбедуваат покачен дизајн естетски. Каменштајн 3000-милилитарски тесен прицврстувач на воздухот „Имавте во Meow“ : 5267814.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надвореш�

Со комбинацијата на смели бои и стил на плажа, оваа колекција на килим ќе го направи вашиот ентериер дек�

Мафини Дебели Долни Плишани Влечки Женски Наклон Пета Плажа Шевронен Сандали Флип Апостолки мафини деб

Дали сте подготвени за долготраен течен кармин кој се чувствува добро како што изгледа? Изненадувачки у

Effеф Вингер присуствува на колеџ за локална заедница откако ќе се открие дека го лажел диплома и, на изне

Мојата Дадилка Ме Сака Внуче Бебе Маица Inktastic Мојата Дадилка Ме Сака Внук Новороденче Маица Унисекс Mauve 1

Надградете го креветот Со Душекот Шило за удобност од глава до пети, додека го одржувате телото правилн�

Оваа забавна кошула карактеристики "Јас сум Овен (Дух.) "на предната страна Оваа Маичка Со Кратки Ракави �

Дали сакате да го промените изгледот на вашиот стан? Дали чувствувате дека дојде време за промена, кога �

Дневните шорцеви од без граници го имаат тој случајен случај кој се вклопува во вашите планови за викен�

Матина Теодосиу претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 18х15, насловено"Со�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, Лето, Fall,Зимски Материјал : По

Голдбергер, Џенифер 15х18 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловArбески Пеперут�

Опис : Пол : Жени, Дами, Возрасни, Девојки, Младински Стил : Навивачки Танцови Чевли, Чевли За Обука, Натпре

Овие паметни масички за кафе е опис на функционалноста Со лесен за употреба механизам можете лесно да ј�

Убавината на секоја платина миленичиња кои не се врвни мачки / кучиња, оди под нејзината брилијантна пов

1.Не судете за нашата ткаенина според табелата со големини,тексас фустанот е редовна големина НА САД,ако

Тегла за запечатување, 1,5 Литри Со Вентил За Ослободување Повеќенаменски Канистер За Кафе, За Домашно Зл

S1 TY2231 3 D MAXpider TOYOTA CHR 20182021 SOLTECT SUNSHADE СТРАНИЧНИ ПРОЗОРЦИ TOYOTA CHR 20182021 SOLTECT SUNSHADE СТРАНИЧНИ ПРОЗОРЦИ Пречи од со�

Scroll