Свеж
Оаквилепарк Доран салон стол, портокал

Оаквилепарк Доран салон стол, портокал

Присуството: Во магацинот
DEN 2239.84

Рамката на столчето за акцент на Доран потсетува на времето кога профилот на едноставност беше висина на стилот. Аголните дрвени раце на столот дополнително го истакнуваат својот рационализиран дизајн, додека темните ореви завршени нозе создаваат визуелен контраст на кадифеното покритие. Столот нуди светло -кафеава, темно сива, сина сива и портокалова за разни потреби за украси за дома. Ретро изглед од средниот век. Кадифена ткаенина тапацир. Оревот заврши рамка од дрво. Перница на перница за перница (прикачена) : пена. Перница на седиштата (прикачена) : пена; Џебна калем. Димензија на производот Севкупна големина : 27,5 x 32 x 32 ч инчи. Ширина на седиштето : 22 инчи. Длабочина на седиштето : 21 инчи. Висина на седиштето : 20 инчи. Друг капацитет за тежина на спецификација : 300 фунти. Потребно е собрание : Да. Информативно парче (и) за испорака по кутија : 1 парче. Кутија (ES) по пратка : 1 кутија. Ширина на вратата : 19 инчи. Одрекување Ве молиме дозволете 0,5-1 инчи разлика како резултат на рачното мерење. Бојата на производот може малку да се разликува како резултат на изворите на фотографско осветлување или поставката за монитор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вертикалните кошули со ленти доаѓаат до безвременски гардероба Оваа кошула за работна облека доаѓа со �

Уметник : Giorgорџо Тониолошубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи Производски тип : Галерија

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

Овој меѓународен тренд на Никелодеон Сон Ден Постери за theидови на мисли е дизајниран со високо квалите

Овие брендови за брендови® од Гербер се удобни, слатки и обични Секој е направен во меко памучно ребро, т

Складирањето без кавга без кавга само го склопува во торбата, а потоа земете и одете стол на сите времен

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Создадете своја бајка во овој безвременски сет на руно од принцезата Дизни Сетот вклучува разновидна џ�

Ланартдевојка со јаболко на памук се брои комплет за вкрстено бод Ланарт е производител на висококвали�

Avia Mid Impant Performance Sport Sport Bra Карактеристики настрана назад со детали за крстот на Крис Достапно во вселенск�

Дневна во овој сон на шепотот 2 парчиња од lyеклин цел ден и ноќ! Овој пријатна дневна сет доаѓа со кратки �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Проверете го овој пакет од Contixo Овој пакет вклучува розова 7инчна детска таблета со 16 GB складирање и слуш

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони заштеда на прилаг�

Овој пат и Tru женски долг кардиган и плетенка резервоар е мек, удобен, стилски и лесен за носење...

Scroll