Свеж
Империјал 3 8ct TDW Diamond 10K Rose Gold Halo Ringing Ring

Империјал 3 8ct TDW Diamond 10K Rose Gold Halo Ringing Ring

Присуството: Во магацинот
DEN 8191.84

Побарајте од неа да биде ваша со овој прстен за ангажман на окото. Изработено во 10К розово злато, прстенот за ангажман има тркалезен дијамант кој сјае во центарот. Хало на тркалезни дијаманти, опкружете го центарот на камен. Елегантно изработената широка шанка е украсена со треперливи тркалезни дијаманти, додека дизајнот на милигрена на Шанк и главата додава поголем шарм. Координативниот свадбен бенд наречен со треперливи тркалезни дијаманти, со граница на милигрена, го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и разоткриен сјај, овој прстен за ангажман на дијаманти сигурно ќе го освои срцето. Империјал 3/8 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Halo Ringing прстен (H-I, I2).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Изработена од алуминизиран челик за издржливост, премиум цевката Вокер е произведена со прецизни свитк

Овој Тренд Меѓународен Марвел Месечината Најт Експлозија Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, му

Пумпи за серво Управување : 9800 LexGS400, 0105 LexGS430, 0210 LexSC430 Cardone Повторно Произведена P / S Пумпа, W / o Резервоар Од�

Комплетирајте го вашиот изглед со овој лесен прстен за фаќање изработен од сребро обложено со родиум...

Топката За замена Neco BB30 со двојно запечатено топчесто лежиште е одлична опција за надградба на старите �

Материјал : Полиестерска Ткаенина Знаме пол не се вклучени Машина за перење во студ, брзо се суши на сува

Прекрасен, сребрен и родиум обложен прстен што не сакате да го пропуштите Овој прстен има шема на извонр

Ахгли Компанија Шарена Внатрешна Правоаголна Фстаци Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 инчи

Белата Марка Женски Миси И Плус Големина Ѕвезда Печатење Со Качулка Отворен Преден Шерпа Палто Кардига�

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Б Рачно Перењ�

Разновидната џебна светлина CT50550 има 2 одделни светлосни панели Предниот панел вклучува ЛЕД панел СО ви�

Направете ја работата правилно додека ги задоволувате барањата за гаранција со сите нови компоненти во

Хадсон Бебешките Пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот Нашите пижами

Алисон Од Амерок БП36761Г10 Назначете 79 / 16 во (192 мм) Повлекувањето Од Центарот До Центарот е завршено во Сат

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и униформи со универзална привлечност Лизгајте на овој �

Ли Мажи Директно Заострени Тексас Жан Во Потрага по модерен стил со одредена флексибилност во вашиот сл

Scroll