Свеж
Подготвен спреј за инсектицид на капетанот Jackек, подготвен спреј за инсектициди за органско градинарство

Подготвен спреј за инсектицид на капетанот Jackек, подготвен спреј за инсектициди за органско градинарство

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Bonide 16 OZ, мртвите грешки на капетанот Jackек, подготвена за употреба, е одобрен за органско градинарство за контрола на широк спектар на наведени штетници од инсекти. Оваа контрола на штетници е одлична за употреба на бурмови, здолништа, бубачки, гасеници, кодирачки молец, цигански молец, пајаци грини, јамки, рудари за лисја, шаторни гасеници, трипс и многу повеќе. Заштитете широк спектар на растенија, вклучувајќи плоден зеленчук, култури од кол, лиснат зеленчук, туберозен зеленчук, камен овошје, бобинки од грмушки, калини и украси. Активната состојка во Dead Bug Brew е природно појава бактерии наречени Spinosad. Овој производ е погодно подготвен за употреба кога ќе пристигне. Млазницата за спреј го прави овој производ лесен за распоредување. Капетанот на Бонид, Jackек, РТУ 16oz : Контролира инсекти на овошје, зеленчук, камен овошје, агруми, грозје, бобинки и повеќе . одобрени за органско градинарство . за контрола на зеленило јадење црви и други инсекти . убива бугави, здолништа, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки, бубачки гасеници, трипс, пајаци грини и многу други . Прво откриени на напуштена дестилерија за трчање на Карибите . Подготвени за употреба шише со спреј 16oz испорачуваат над 300 апликации за спреј. Само вистинската количина за помали градини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

тенкиот лесен дизајн и копчињата со позадинско осветлување помагаат во работата со вашиот Безжичен Blueto

Дизајниран да работи со сите функции на вашиот оригинален далечински управувач без потреба од програми

Женски Еластични Копчиња За Половината Печатење Тенки Истегнувачки Слаби Панталони Карактеристики : 1.�

0 Женски Удобни Сандали Мазги Риба Уста Шупливи Кристали Обични Сандали Златна Големина 6,5 Овие Сандали

Деца Еднобојно Миди Здолниште Со Висок Струк Со Џебови и Појас на Половината Опис : Висококвалитетен ма�

Главни места 42 "Памук со лесна тежина Фланел мултиптици покрај дворот, бела Оваа памучна фланела има одл

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет ...

Дневна во стил со ова студио N Natori Cozy Plit Lounger за жени Изработено во ултрамека плетена ткаенина од праска, �

Шик и шармантен, стилот на нашиот дизајн на пријатели на зеленило е како здив на свеж воздух до световни�

Детски полицаец иден офицер К9 Ползавец За Новороденчиња со печатење на шепа со знаме за спроведување Н�

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински скапоцени камења од перидот, бели диј�

Кратко по големина, но не и на вкус, оригиналниот рецепт на Дјук пушеле кратки колбаси се направени од на

Оваа прекрасна сензуална течна златна жена, јас платно уметност е отпечатена со употреба на највисок кв

Брановидни Влошки За Гребење Дневна Софа Кревет Внатрешни Мачки Мачки Гребење Картонска Четка 50х50х11см.

Женски Модни Панталони За Нозе Со Висок Струк Со Еднобојни Разноврсни Секојдневни Панталони карактери�

Овој Симпатичен Хибриден Дизајн Со Гел За Фузија Тенок Тенок Мек Зафат Заштитен Капак На Црно Куќиште (П

Божиќна Покривка За Перница Удобно Куќиште За Перница Декорација За Домашна Перница Прилично Мек Опис :

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира�

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Сандали, Рамни Сандали, Летни Сандали, Модни Сандали, Обич�

Scroll