Свеж
Малку секач за завиткување на подароци за елф, како што се гледа на ТВ, зелена, Божиќ, хартија за завиткување, брои

Малку секач за завиткување на подароци за елф, како што се гледа на ТВ, зелена, Божиќ, хартија за завиткување, брои

Присуството: Во магацинот
DEN 207.84

Малиот секач за завиткување на подароците ќе го олесни завиткувањето на вашиот подарок како 1,2, 3. Една алатка, не се потребни ножици. Само ставете ја алатката над вашата ролна на завиткување и лизнете ја надолу. Создава чисти, права линии секој пат. Лизгајте го над вашата обвивка за корисно складирање помеѓу работата за завиткување. Брз и ефикасен начин за намалување на хартијата за завиткување. Флексибилниот дизајн може да ги искористи повеќето улоги. Висококвалитетно метално сечило сечење преку обвивка за подароци со леснотија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Прикриениот Оклопен Флекс е тврд преклопен тоне капак изграден од алуминиумски панели од типот на авио�

Петмате АдКревети Жакард Правоаголник Лежалкадодадете прскање боја и доза на удобност во животот на в�

Комплет За Заптивки на задното Коленесто Вратило Компатибилен со 2015 2021 Чеви Тракс 1,4 Л 4Цилиндричен ВИН

Целосен Асортиман На Везови Вкрстен Бод Печат Крпа За Везење Цветен Комплет 3 Пакет Вреден Комплет За Ра

Нантакет Килим Колекција Живи И Живи Преодни Стилови Мајсторството на уметниците со влакна Во Нова Анг�

Интерфејс за полнење : USB ТипC Номинален влез : 5 V Капацитет на батеријата : 500мах Големина на производот : 1

Хартија Куќа Земете Забелешка хартија Коцка Оваа хартиена подлога е совршено со големина за бирото или

Есенски Јакни За Жени Џебен Дуксер Со Патент Долг Ракав Палта Со Средна Должина Со Еднобојна Облека Со К

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Спорто�

Керозин Грејач фитил 85хт2, 5х185мм и 9, 5хт2, 5х18мм Фиберглас Керозин Грејач Фитил За Повеќето Керозин Грејач

Маица За Преживеани Од Операција на коленото100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави и�

Вашиот стил на работа и организација на документи ќе бидат добри како сос кога ќе изберете морнарица! Џе

Привлечни мотиви се наоѓаат во нашата волшебна Колекција На Метро Постојат шарени рафали на апстрактна

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

Scroll