Свеж
Lee Riders Women's Women Plus Size Siment Mid Rise Cuffeed Capri

Lee Riders Women's Women Plus Size Siment Mid Rise Cuffeed Capri

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Women'sенски плус Women'sенски плус капри со капри, овој кул, обичен стил има сè што ви треба за да се движите во удобност и самодоверба. Дел од колекцијата Ли возачи, оваа Капри има тенок фит и директно отворање на нозете дизајнирано да ја ласкаат вашата фигура. Нејзиниот манжетен полите додава малку дополнителен стил што му дава на вашата облека полирана, да се појави заедно. Со мидризла што нуди совршена количина на покриеност и иконични џебови на Ли Спајд кои природно ја дефинираат вашата форма, овој тенок директен капри е задолжителен. Овие Каприс лесно ќе станат ваш омилен топол временски период во брендот на плакарот Ли Ридерс тексас. Деним на каприти со должина. Редовно вклопување. Основа на половината на мидрот 22 „Инемам. Тенок директно. 1“ сврти полите. Ципер летајте со копче. Ли Спајд задниот џеб. 5 стајлинг на џеб. Јамки на ременот на лентата за половината. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, потребно е само не-хлорно белило, суво суво или суво, средно железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

краток опис не е достапен ова се кристално јасни, повторно запечатливи виолончело кеси за пакување...

20102016 Триумф Спидмер Моторно Масло Филтер БЕЛЕШКИ СпинНа Филтер За Подмачкување Производител Ое Препор�

Опис : високите еластични и еластични карактеристики ја прават оваа подлога за перничиња за седиштата б

Бидете удобни и стилски во овие женски патики со чипка, кои ќе бидат совршени со каква било облека Затег�

нуди илјадници наслови во нашиот прекрасен формат на ликовна уметност гикли Овие достапни дигитални ре

Тивок Филм Мали Раскали Нур Банда, Мали Раскали Спанки, Леќата, Мики, Луцерка И Дарла Лево Надесно...

Ниту една граница на чипката на јуниорите на јуниорите не е ново преземање на класичната маица! Одликув�

Штафетата за жици ACDelco изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка...

Мода Жени Џебови Копче Средината На Половината Слаби Фармерки Панталоникарактеристики : 1.Карактеристи

Слоевите цемент на тротоарот го инспирираат современиот состав на овој модерен тепих што носи уличен с�

Воведување на компактен гас на гас со 2 горилни пропан со преклопни страни со преклопување со преклопни

Воведување Дизајнерска Серија На Sign Mission Тешки Алуминиумски Знаци Ова е 18" x 18" Или 18" X 24" алуминиумски зна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Велигденско Зајаче Навлака За Перница Семејна Декорација Навлака За Семејна Перница Карактеристика : В

Прикривање На Жените Секојдневно Лето Повик О Вратот Без Ракави Половината Микро Еластична Лента Врзан

Реквизити За распоред На земјата Орнаменти За Денот На Американската Независност патриотски декоратив

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Миди Здолништа, Жени Макси Здолниште С

Ова прекрасно покритие на подот му обезбедува на вашиот стил на ентериер со трендовски, но сепак елеган�

Scroll