Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Yorkујорк 3“ платно уметност од Фенер Прес

Трговска марка ликовна уметност „Yorkујорк 3“ платно уметност од Фенер Прес

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Уметник : Lantern Presssubject : Пејзаж-апелатив : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има колаж на фрази и зборови што имаат врска со Newу Хемпшир.giclee (Jee-Clay) е напредно Процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Lantern Press 'New York 3' Canvas Art.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Candенски плус големина кардиган случајни кардигани за прикривање на лесен градиент на три четвртини коп

☀ Одговара На С Everything☀ : Женски Обични Врвови Со Долг ракав Vврат за вашата гардероба Фати лето, покажи ј

Womenените врвови мода лето секси лабава вклопени редовни жени кратки ракави против топови на копче за вр�

За производот : Не можете да тргнете наопаку со овој уникатен сет на низок профил плутачки крајбрежни ст

Вашето и удобно чувство со нашето елегантно и високо и со нетрпение очекуваме да донесеме квалитетна пе

* Памук Флекс ткаенина е изработена од 100% памук Оваа ткаенина е пријателска за кожата и многу убава ткае�

4x макро леќи кои ќе работат со кој било паметен телефон во светот! EasyMacro е едноставен, флексибилен додато

Womenенска удобна лесна јога со двоен слој, прилагодлив спорт плус големина нема градник за собирање чели�

Кошумите за резервоари без ракави кошули со ракави Прв избор за подарок : Одличен подарок за семејство и

【Висок квалитет на материјал, убав дизајн】 завесата за туширање е направена од 100% полиестерска ткаени

Womenените гроздобер кратки ракави замав во 50 тите години на домашна вечер за забава, гарантирано дека цел

ЦПУмашинско куќиште за алуминиум Леќи со поликарбонат во форма на инјекција Суперсветло LED излез со диз

[Премиум квалитет] Изработено од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобен зафат..

Добредојдовте во нашата продавница, ние сме продавница (Qiangong) која се фокусира на модата на облеката, се

Deagia Women 2 Piect облека за облека, менувајќи ја поранешната слика и вклучена во одлична продавница со поголе�

Чипка лежерна ретро модна гроздобер чизми Дебели потпетици со среднотелевизиски чевли жени кожни чизм�

Должина на облеката : Редовно Должина на ракавот : краток ракав Тип на издание : Редовно вклопување...

Scroll