Свеж
Француски сини, американски акценти на 'рѓа-олејм ултра покритие сатенски спреј боја- пакет, пакет

Француски сини, американски акценти на 'рѓа-олејм ултра покритие сатенски спреј боја- пакет, пакет

Присуството: Во магацинот
DEN 1039.52

Француски сини, американски акценти на Rust-Oleum 2x Ultra Cover Satin Spray Paint- 12 мл, 6 пакувања : Обезбедува извонредна покриеност што ви овозможува да ги завршите вашите проекти за помалку време. Напредната технологија за покривање обезбедува крајна моќност на скривалиштето во еден премин и нуди долготрајна заштита и издржливост. Бојата е брзо сушење и може да се користи и во внатрешни и надворешни средини на дрво, метал, пластика и повеќе. Специјално дизајниран врвот за спреј за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за да се достигнат области. Внатрешна/надворешна употреба на дрво, метал, пластика и повеќе. Напредната технологија за покривање обезбедува двојно поголема покриеност во еден пас, дозволувајќи да се завршат проектите за боја на спреј за помалку време. Бојата се суши на допир за 20 минути овозможувајќи брз пресврт на проектот. Формулата заснована на нафта е боја и буквар во 1 и обезбедува заштита, издржливост и покрива до 12 квадратни метри. Специјализираната капа го елиминира заморот на прстите и нуди технологија за спреј од 360 степени, секој агол.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Поставете го или облечете го сам, овој пат и врвот на резервоарот TRU е задолжителен основен што ќе го сак�

Зад секој ден исполнет со активна игра е добар ноќен сон! Дајте му на вашето мало момче подобар одмор со �

Candенски плус големина кардиган случајни кардигани за прикривање на лесен градиент на три четвртини коп

⭐hi, добредојде во Хен! ⭐ (кликнете овде за повеќе производи) Fashionенски моден лабав лесен џеб печатен кар

Додадете перници за фрлање на која и да е просторија, треба дополнителна доза на удобност...

Уметник : јуни Ерика Вес Тема : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано плат

Идеален почеток на која било облека Дестинацијата за породилно, породилните хеланки совршено се со ваш�

Секој дел има висококвалитетен електричен конектор за директна замена што ја елиминира потребата за пр

жени врвни материјали : Полиестертхтизност : Стандард2.Сорт на ракавите на ракавите, основните кошули со

Верно Томаско машка морнарица класика одговара на блејзер со копчиња од месинг Поставена : целосно наре

Lenagoенски женски високи половини со широки нозе панталони со рамна половината чипка на панталони Обични

Scroll