Свеж
Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Овие сандали со печатена платформа за ткаенини ќе ве натераат да се чувствувате како да сте на плажа. Алија од Бринли Ко е детално опишано со акцент на ретро јазол и каиш на глуждот што го обликува стапалото. Плетенката Еспадрил завиткана околу единствениот убаво ги контрастира горените, а стапалото од 6 мм удобна пена ™ дава совршена количина на поддршка. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Верпетридурата е фокусирана на создавање прифатлива, висококвалитетна и долготрајна секојдневна обле�

Харпер, Итан 15х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловНеобврзан I...

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци Сите с

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

Опис : 1 Овие цилиндрични иглички се изработени од нерѓосувачки челик 304, многу мазна површина, анти ' рѓа,

ТОЧКА ПРОЕКТ : GD05671 Material : Полиестерстил : Бохокаре Инструкции : машинско перење Или професионално хемиск

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Светло Виолетова Површина Килими, 4 'х 6'...

Уметник : Мелиса Авериносубјект : Типографски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завитк

✤ Материјал : Вискоза Џорџет (100% Вискоза) ✤ Ширина : 42 инчи широк (106 см) ✤ ГСМ : 65 ГСМ Предиво Брои : 60д х 60д

Карактеристики : Ајде да ги добиеме вашите перници истакнат изглед и да ја обезбедиме вашата дневна соб

Понекогаш забавувањето не е опција Нашата Работа NMotion Pant е изработена од предива за истегнување на мемо�

Црната мечка е најпродаваниот Лак Од 1 парче, овој лак од 58 инчи е дизајниран да понуди квалитет и перфор�

Женски Тенок Плетен Без Ракави Секојдневно Печатење Основни Ребрести Елеци За Резервоари ве Молиме про

Градинарската Клупа е ремекдело Секое парче е рачно изгребано до совршенство Направено од издржливо, о�

Scroll