Свеж
Основи на глинд, надворешна боја Арктички памук бел, полу-сјај, галон

Основи на глинд, надворешна боја Арктички памук бел, полу-сјај, галон

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Надворешната боја на Glidden®-Надворешна боја е течна боја со низок VOC која обезбедува добра лепење и скриена, добра отпорност на бледнее и обезбедува облога отпорна на мувла. Препорачано за употреба на правилно подготвени површини на отворено, како што се дрво, тула, бетон/asonидање, штуко, метал и винил обвивка.* Изберете го најдобриот сјај за вашиот проект. Станот е идеална завршница за странични wallsидови. Сатен е идеална завршница за предните врати, прозорци и ролетни. Полу-сјајот е идеална завршница за трим, шини и предни врати.* Винил обвивка и слични пластични композити не треба да бидат обоени со боја потемна од оригиналната боја. Сликањето винил обвивка или пластични композити со потемна боја може да предизвикаат да се искриват. Изборот на боја за употреба преку винил обвивка е ограничен. Надворешна течна боја. Добра покриеност на адхезија до 400 квадратни метри по галон. Отпорни на избледени. Овозможува облога отпорен на мувла. Низок VOC. Примена до 35 ° F; Брзо сушење за 30-60 минути, повторна за 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Описи : Предмет : About Wipe Automotive замена на бришачите и мијалниците на шофершајбната Големина : 14 "16 " 17 "18 " 19 "2

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Шулц МекГанон претставува зачудувачки 27x26 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насло�

Големина : M половината : 7076cm / 2730 '' рамна мерка : 35cm / 13.78''Size : L половината : 7681cm / 3032 '' Рамна мерка : 37cm / 14.57''size

Дизајнирано со акција и авантура во умот Серијата Pathfinder Magsafe е сериозна заштита со солиден, впечатлив, е�

Квалитет : Нашата кожа завиткана од авантуристички колби на отворено се изградени доволно силни за отво

Карактеристики : Завршена големина : 13'6 "x 29'4 " 14 x 14 Црно предиво ткае (ткаена вертикална и хоризонтална су

Инокс накит е збирка од не'рѓосувачки челик и титаниум накит и за мажи и за жени Нашите дизајни се движат

Опис : Пол : Womenените, жената, дамите, дама, женственост : сандали со потпетици, бурни сандали со потпетици,

Синоидни боксери за боксеригаќички во продавница Долна облека за Менсимоид е сеопфатна прекугранична �

Опис : Овие јаки за врзување на миленичиња лак можат да додадат нежен и елегантен допир на вашето домашн�

Ние се рангиравме меѓу првите 100 најпознати брендови во светот и е познато како место со иновативните лу

Изразувајте ја вашата уметничка страна и претворете го вашиот внатрешен простор во животно дело со ово�

Shudageng лабава без ракави Vвратот печатеше фустани за забави со црвена боја Ве молиме, не само што го упату�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Чевли за жени обични есен дами, мода блокирање на бојата што го дише рамен ѓон удобни чевли мажи Casualdender :

Детали за артикалот : *Сосема нова и висока квалитетна*со 3SMD бела боја*6000 K долготраен LED LIFE, ниска потрошу

Aurimas Valeviciпретставува зачудувачко злато украсено дрво од 13x18, врамено со двојно matting wallидно парче, со насл

Нашиот бренд : За четири генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квал

Професионално печатено со латекс мастила кои ја задржуваат бојата и се спротивставуваат на влажноста...

Безбедносните очила за безбедност на контурата на Bolete имаат цврст, удобен и лесен дизајн Во рамките има�

Не можете да тргнете наопаку со оваа аниме ученичка идеја за џемпери жени Имисија од Шуттерстк што ви да

Големина : 16x16 инчи 18х18 инчи 20х20 инчи или 20х30 инчи Софтвер и удобна текстура Тоа е исто така најдобриот ф

Дупките за влечење за жени паѓаат мода западниот дел на ацтеките, атмосфера со аспирани џемпери со џебн�

Hanger Hook for Motorcycle е практичен додаток за држење шлемови и други предмети на вашиот велосипед Има универзал

Scroll