Свеж
Либерте јогурт, ванила грав целото млеко јогурт, 5. мл

Либерте јогурт, ванила грав целото млеко јогурт, 5. мл

Присуството: Во магацинот
DEN 15.68

Либерте ванила грав целото млеко јогурт. Ние страсно го заработуваме нашиот јогурт користејќи ги само најдобрите состојки од целиот свет. Зборот ванила е изведен од шпанскиот збор Ваинила, што значи „мало подот“. Јогурт од ванила грав : Нашите богати, слатки ванила грав кога се спарени со целосен и декадентен јогурт на целото млеко, тој е навистина зачуден ремек -дело . страсно направено : нашиот јогурт е направен со употреба на најдобрите состојки од целиот свет; Во живо, активни култури додаваат слој на длабок вкус, а ние го прободуваме со смели вкусови на вистинско овошје . здрави состојки : целото млеко јогурт се прави без желатин, шеќер замени или конзерванси . закуска на одење : ванила : ванила Јогуртот од грав е одличен самостојно, или измешајте со пијалак, овесна каша, гранола и повеќе за вкусна закуска во секое време од денот . кутијата содржи : 5,5 мл чаша.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ништо не лекува сладок заб како бонбони и крофни! Оваа забавна Девојка со Виолетова Коса, Крофни и Маица

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Мажи Секојдневен Моден Дуксер Со Кружен Врат ВратоврскаШема НА Боја 3Д Печатење Пуловер Врвови Со Долги

Уметник : Филип СаинтеЛаудсубјект : Пејзажапестит : Скандинавскопроизвод Тип : Галерија обвиткано платн

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од во�

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони заштеда на прилаг�

Почетна Компоненти Замена W10314173 Фен Тапан Ролери За Kenmore / Sears 110.76952690 Фен ве Молиме запомнете : Ова Е Поче

Дијаманти Модерен Црвен Капак За Перница за Фрлање аква в Опционално Вметнете Лажица Цвет Додадете мал�

Истражуваат убава на отворено во Нашата Авантура Чека Надвор Во Природата Долги Ракави Ползавец, кој ша

Тој е доволно издржлив и удобен за вашите секојдневни носења Тоа се прекрасни уметнички хеланки кои мож

Уметник : Керол Ј Рупсубјект : Пејзаж Апестил : Природно модерен проток Тип : Галеријаобвиткано платно ум

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

Рингспун ОблекаОбоена Маица Машки Круг Графички Резервоар Темно Портокалова Мала.1 Памучен Резервоар Т

Scroll