Свеж
4,5 RV Camper Cool Gel Memory Memory Memory Dance

4,5 RV Camper Cool Gel Memory Memory Memory Dance

Присуството: Во магацинот
DEN 3775.84

Овој душек вклучува издржлив, капа на мешавина од кашмир. Каланите гелови канали се загреваат од телото и ја намалуваат напнатоста на зглобовите и мускулите. Душекот исто така го елиминира преносот на движење помеѓу партнерите во кревет. 4,5 "RV Camper Cool Gel Memory Memory Datce : составен од 3" полиуретанска пена со висока густина, 1 "мемориска пена, 0,5" ладен гел. Издржлив, капакот на мешавината на кашмир. Каланите гелови канали се загреваат од телото и ја намалуваат напнатоста на зглобовите и мускулите. Го елиминира преносот на движење помеѓу партнерите во кревет. Може да се користи со рамки за кревети што можат да се прилагодат на висината, креветите за платформи или рамки. Технологија за ретардација на пламен Flamewatch. Производител 10-годишна гаранција. Големина : 80 "x 38". Креветите се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на кревети . Рамките за кревети се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на рамки за кревет . Одлично за креветите за платформа. Потребна е основа или пролет на кутии со стандардни рамки за кревет . Фондациите се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на темели.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Започнете ја вашата куќа и гроздобер живот Шема на бои : јаглен, морнарица, светло сива големина : 13 "x24 ", 20

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Малиот Желеин На мавмау Симпатична Велигденска Бонбона За Новороденчиња Ползавец Прави симпатичен 1ви

Краток ракав Круг вратот Писмо Печатење маица врвот+искинати фармерки 2 парчиња е удобно за девојче кое

Уметник : Мајк ШикСубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно у

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Костими За Капење,Жени Пливање, Жени Летни Пливање Тип

Уметник : Дина Марисебјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платн

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : Пејзажапестит : Модерен и современо производ Тип : Галерија обвиткано п�

Освежете ги најважните работи за гардероба со овие стилови што мора да ги имаат од иконата Глорија Ванд�

Оваа странична прачка за завеси за монтирање ќе додаде примамлив стил и рафиниран допир на вашиот третм

Scroll