Свеж
Без граници на двојно плетено фустан на јуниори на јуниори

Без граници на двојно плетено фустан на јуниори на јуниори

Присуството: Во магацинот
DEN 239.68

Симпатична, случајна и подготвена за било што. Ниту еден фустан од границите на границите не е направен со допир на истегнување за удобно вклопување. Протресете го вашиот стил и спарете го овој симпатичен стил со резервоар или врв на цевката. Предните џебови додаваат во лежерот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над коленото. Квадратно деколте; А-линија силуета. Прилагодливи ленти. Предни џебови. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облечен фустан за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Донесете ги дома Авантурите на иконскиот анимиран филм на Дизни, Дизни на Лавот Кинг со овие симпатични

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

Овие графички џемпери на Тони Хок комбинираат стил и разноврсност што го прави совршен придружник за ск

За fallуби се во основите одново Не се потсмева на вратот на вратот на границите не е дека елегантниот и ме

Максичен фустан со цветни цвеќиња од лажичка секогаш ќе застане меѓу безумните облеки во Бохо со својат

Овој лесен теписки резервоар за печатење на бебиња е супер мек и е изработен од органска мешавина од пам

Уметник : Jamesејмс Меклафлин Предмет : Транспортен стил : Модерни и современи проодни типови : галерија об�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Tillamook 2lb Ситно уништено остри сирење од чеда, го комбинира наградуваниот остар вкус на чеда што го сакате

Меѓународните концепти Домашен мебел е за оние кои го ценат мебелот со висок квалитет, дрво со традицио�

Брзо гласно и ја сакаше обичната вибрација на оваа класична графичка маица за гаража за гас Изработено �

Овие активни шорцеви на жените комбинираат ретро стил и целодневна удобност во еден елегантен и шик пак

Разновиден, секојдневниот стил е задолжителен така започнете овде со пантолоните на Глорија Вандербил

Уметник : Гроздобер лавоејебјект : животински стил : модерно производ Тип на средна век : Галерија обвитк

Овошје на машката машка руно, пантало за спиење е нов додаток на овошјето на колекцијата за сончање на о�

Уметник : Кортни Прахлсубјект : Animalивотни Стил : Мисија Шакерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно уме�

Scroll