Свеж
Power Stop Front Z Evolution Pad и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC1869

Power Stop Front Z Evolution Pad и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC1869

Присуството: Во магацинот
DEN 3388.64

Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и цена ефикасна за да се зголеми моќта на сопирање на вашиот дневен возач. Овој комплет за стоп на електрична енергија е дизајниран да обезбеди ниска прашина и надградба без бучава над системот за сопирање на акции. Комплетот за надградба на сопирачката за напојување Z23 ​​го прави едноставно да ја завршите вашата сопирачка со вклучување на сè што ви треба : совршено совпаѓани дупчат и слотирани ротори, Z23 еволуција на керамички влошки за сопирачки со јаглеродни влакна, надграден хардвер и лубрикант со високи перформанси. Влошките за сопирачките со керамичка формула со ниска прашина се засилени со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението. Овој комплет за сопирачките е без прашина, без бучава и ќе ви даде зголемена моќност за сопирање без да ја жртвувате секојдневната дивестливост. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Прецизните дупки за вежба овозможуваат максимално ладење на роторот. Ова ја задржува температурата на сопирачките надолу за време на екстремни услови за работа. Заоблените слотови помагаат да се избрише секој гас или остатоци - држејќи јасна контактна лепенка на површината на роторот за безбедно, мазно сопирање. Позлата со сребрена цинк дихромат се нанесува на сите дупчат и склопени ротори, тие не само што изгледаат одлично зад вашите тркала, туку помагаат да се спречи 'рѓа и корозија. Калинерите на сопирачките се обложени со лесна облога во прав што помага да се спротивстави на 'рѓата и корозијата и да се продолжи животот на дебеломер. Црвената е убав допир и навистина се истакнува зад вашите тркала! Направете ги вашите сопирачки правилно со комплетот за сопирачки за сопирање на Evolution Sport Sport Sport. Енергетска стоп предната подлога за сопирачка Z23 и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC1869.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Синџирите на Гуми за итни случаи се легални во сите држави Сепак, синџирите за гуми за итни случаи се нам

PSD Big Sniff Glory Pony е инспириран од семејството на ликови од моето мало пони Повеќе од 40 години моето мало пон�

Уметник : Брајан Carsonsubject : Architecture Style : Modern & Modern and Movermenter Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова �

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

Овие Тонични Студија Ножици Толц Титаниум Кушгрип 7" се извонреден сеопфатен пар ножици за употреба во в

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Кошула За Облекување Со Копчиња, Кошули За Облеку�

100% памук Упатства За Материјална Нега Машинско Перење Ладно / Сушење Суво Ниско Димензии Објект L x Wt36 x 43

Почитуван Клиент : Добредојдовте Во Ловско!Ние секогаш сме посветени да ви го обезбедиме најдоброто иск

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000 см различни отпечатоци Сите се дизајни с�

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница САКАЈТЕ ГИ СИТЕ, ПОСЛУЖЕТЕ ГИ СИТЕ! Посета на Наша�

Предна Подлога за Сопирачките И Комплет За Ротор Компатибилен со Полнач За Затајување 2018 2020 3,6 L V6posion : П

Се одликува со печатење на ленти со ленти, класичен измешан лапл, затворање со двојно копче и два џебови

Нежниот водач на главата е совршено решение без влечење за да помогне во подобрување на манирите на пов�

Редефинирана биро за вечераовој фустан со краток ракав од без граници добива вртеж инспириран од поло, �

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Станови, Чевли За Облекување, Мери Јапеејн, Чевли За Прин�

"Бледо Розови Божури со Мудрец" Од Мерилин Хагеман.Тешките потези на четката на хагеман се движат од раз�

Овој прекрасен религиозен крст во океанот што го крши брановите II платно уметност се печати со употреба

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Путер Орев Чај Од Корен Од Глуварче (Лабав) Нашиот чај Од Корен Од Глуварче Од Орев од Путер е вкусна заме

Ќе го обожавате начинот на кој изгледате и се чувствувате во активните женски афери на jaquard земјоделски

Сваровски Фанк Ѓердан5241273 направете влез на секој настан со ова драматично парче Дизајнот се одликува с

Удобен Филтер За Линија, Сепаратор За Вода За Масло, За Алатки За Прскање 1 / 4" Нпт Влез И Ја Елиминира вод�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Секојдневни Долги Здолништа, Жени Макси Здол�

Комплетот Со 6 Парчиња Гумена Брза Патека Е одличен начин да добиете се што ви треба за да започнете да ј�

Lemенски освежено лимон01 е класична рамна чипка на патика достапна во морнарица и бело цветно платно Ово�

Женски Тексас Панталони Директно Нога Панталони Искинати Печати Средината На Половината Директно Фарм

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

24 парчиња Божиќни Топки Топчиња Забава Украси За Новогодишна Елка Висечки Украс Декор Функција :...

Scroll